Добряни на виїзді переграють Угерсько

Цієї неділі на стадіоні «Сокіл» у селі Угерсько відбувся матч 15-го туру між командами «Угерсько» та «Буря Січ» Добряни. Історія цього протистояння є доволі цікава. Дербі між цими селами тягнеться ще здавна. Якщо брати два останні роки, то добрянська команда всі матчі програвала, не враховуючи технічної перемоги в 1-му колі,коли Угерську зарахували поразку 3:0. 7 матчів поспіль тягнулась ця серія, але 27 вересня ця статистика змінилась, завдяки мінімальній перемозі «Бурі Січ».

vCwFh6GxZNM

Добряни не придивляючись розпочали атакувати і уже на 7 хвилині зустрічі Роман Кобза віддав розрізну передачу на Юрія Рип’яка. Наш нападник намагався переграти голкіпера, але Роман Гарун відбив м’яч перед собою, де на добиванні першим дотиком Андрій Іванчишин переправив м’яч у ворота. Після цього угерські футболісти були змушені відігруватись і раз-по-раз турбували захист добрянської команди, проте безуспішно. Ні подачі Тараса Николишина, ні удари Назара Шумельди не приносили бажаний результат Угерську, тому команди пішли на перерву з перевагою гостей в один м’яч.

i6a5nFdadT4

В другому таймі гра була рівною. Після перерви можна відзначити активного Тараса Николишина, який спершу пробивав з штрафного над поперечкою, а згодом в падінні завдавав удару, проте Назар Чалий зафіксував м’яч. Окремо хочеться відзначити, що обидві команди грали у достатньо жорсткий футбол. Емоції вирували на полі. Апогеєм став епізод, коли голкіпер господарів Роман Гарун у штрафній під час не ігрового епізоду двічі збив Анатолія Дубика. Арбітр матчу Борис Гребінь дав обом гравцям по жовтій картці. На думку редакції, в цьому епізоді повинно було засвітитись червоне світло перед воротарем Угерська. Під кінець матчу Угерсько все  ж отримало свій шанс: після прострілу з флангу Роман Фединець, який замінив Володимира Кононця міг зрівняти рахунок, проте м’яч влучив у стійку. Після цього стало зрозуміло, що фортуна сьогодні на стороні добрянської команди і перемогу вони уже не втратять.

Отож, день, якого чекали добрянські вболівальники настав і їхня команда отримала можливість поборотись за чемпіонство. Натомість Угерсько створило собі проблеми і тепер команді буде дуже важко виграти чемпіонство 1 ліги.

Угерсько – Буря Січ 0:1

Угерсько:Гарун, Чорній, Берещак, Климкович, Николишин, Шумельда, Кононець(Фединець,72), Вітрів, Великошич(Будинкевич, 81), Латанишин, Бицко

Буря Січ: Чалий,Іваненко,Матвіїв, Коблянський, Сакаль, Дубицький, Сачок, Іванчишин, Кобза(Янкевич 90+2), Дубик, Рип’як(Матвіїшин 68)