7 причин, чому “Буря Січ” Добряни – Чемпіон Стрийщини

7 причин, чому “Буря Січ” Добряни – Чемпіон Стрийщини

Минулого сезону 1 ліги Стрийщини добрянська «Буря Січ» великий проміжок сезону трималась на вершині турнірної таблиці, але в підсумку все ж зайняла 4 місце.  Все ж добрянський колектив не списували з рахунків перед цим сезоном, але у фаворитах були довжинська «Скала» та пукеницький «Будівельник».

1. Назар Чалий

dsc09469

Голкіпер із, здавалося б, не типовим ростом для даної позиції – 182 см, який з 14 років захищає ворота добрянського клубу, якщо керуватись достовірними джерелами, міг опинитись у болехівських «Карпатах» та пукеницькому «Будівельнику», але керівництво команди змогло втримати молодого стража воріт. В цьому сезоні Чалий зумів відстояти 8 з 14 матів на сухо. Середній показник – 0,92 за матч. Тому голкіпера «Бурі Січ» по праву можна назвати кращим голкіпером сезону.

2. Стабільність складу

DSC06771

Безумовно такий пункт грає велику роль у команді, адже з кожним матчем добрянський колектив набирав ходу. Якщо й когось не було у заявці на гру з гравців основного складу, то це були максимум 1-2 гравці, яких можна було замінити.

3. Виліт із Кубка Незалежності

Здавалося б, прикрий виліт команди, гучна поразка 5-2 від великодідушицького «Сокола», сенсаційна – від «Свічі» та закономірна – від колективу з Піщан. Як підсумок – відставка головного тренера Павла Дуди. Розпач гравців могли негативно вплинути на майбутні результати, але із «Бурею Січ» сталось все за принципом: «Те, що нас не вбиває – робить нас сильнішими».

4. Гра в атаці

DSC_0154

Зразковим можна відзначити переломний матч «Буря Січ» – «Скала» Довге, який відбувся в 2-му турі 2-го кола. Перший тайм цього матчу продемонстрував, що саме добрянські футболісти цього року є фаворитами у боротьбі за чемпіонство. Також важливий момент – повернення лідера команди – Юрія Рип’яка, який був відсутній під час Кубка Незалежності. Не дивно, що саме гравець «Бурі Січ» – Андрій Іванчишин був визнаний кращим бомбардиром чемпіонату, який став наконечником атаки у цьому сезоні й забивав дуже важливі м’ячі.

5. Тренувальний процес

Напевне в чемпіонаті не так багато команд, які приділяють таку увагу тренуванням, як «Буря Січ». Хто слідкував за командою, той знає, скільки м’ячів команда забивала саме в кінці матчу. На мою думку, саме фізична готовність дозволила їм дотискати суперника вкінці матчу.

6. Гра в обороні

По правді, добрянський захист у другій половині сезону дійсно відіграв дуже організовано й правильно. Пару капітану та лідеру команди Роману Іваненку складав вихованець добрянського футболу – Степан Матвіїв, який відзначається грою на другому поверсі та непоступливістю. Також варто відназчити крайніх захисників – Ігоря Сакаля, Дмитра Смереку та Андрія Янкевича.

7. Сплав молодості й досвіду

DSC09090

Як показує практика, команда з талановитих гравців, які ще не зміцнились як футболісти не можуть вигравати трофеї на такому рівні. Цього року керівництву клубу вдалось зробити правильний симбіоз перспективних гравців з палаючими очима, які вже влились у склад, та досвідчених старожил, які не перший сезон грають на рівні району і можуть досягати результату. Напевне саме психологічний момент зіграв велику роль минулого року, коли команда за кілька турів до кінця втратила лідируючі позиції.

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)