Андре Брайтенрайтер: “Розуміємо складне становище “Шахтаря” “

Андре Брайтенрайтер: “Розуміємо складне становище “Шахтаря” “

– Завтра ви будете грати у Львові, хоча ваш суперник – з Донецька. Що ви можете сказати з приводу політичної ситуації, яка склалася в Україні? Що ви знаєте про неї ? І як би ви уявили собі ситуацію, якби вам довелося два роки грати не в своєму рідному місті?

– Ми раді тому, що приїхали сюди – перш за все тому, що завтра нас чекає в усіх відношеннях класна гра! Ми розуміємо, в якому складному становищі зараз знаходиться “Шахтар”. Але в даному випадку ми тут заради спорту, а не заради політики. Я не можу коментувати цю ситуацію. Ми тут тільки для того, щоб показати свій клас, граючи в футбол.

– Як ви оціните “Шахтар” на стадії 1/16 фіналу? Кажуть, що у нього характер команди, яка повинна грати в Лізі чемпіонів … І як ви розглядаєте свої шанси на перемогу?

– Ліга Європи на додаток до Ліги чемпіонів також володіє безліччю традицій. У цьому турнірі бере участь багато великих, іменитих команд. У тому числі ми і “Шахтар”! Я можу сказати, що це дуже досвідчена команда, яка показує високий рівень гри. Саме тому завтрашній матч буде особливо складним. Щоб показати себе належним чином, нам потрібно викластися на повну.

– “Шахтар” проведе завтрашню гру після ряду товариських матчів. Крім того, команду покинув Алекс Тейшейра. Чи вплине це на шанси “гірників” на перемогу?

– Не дивлячись на те, що “Шахтар” відчуває деякі труднощі зі складом і команду покинув Алекс Тейшейра, це ніяк не відіб’ється на грі. У їх складі є дуже висококласні бразильські футболісти, вони діють на високих швидкостях, створюють безліч гольових моментів. “Шахтар” не буде грати слабкіше. З іншого боку, у нас є певна перевага, оскільки суперник проводив лише товариські матчі. Однак нам з перших хвилин потрібно буде йти вперед, заволодіти ініціативою. Постараємося взяти реванш за поразку 11-річної давності.

– Будь ласка, уточніть, чи всі футболісти в змозі грати, чи немає травмованих?

– Всі, хто приїхав, знаходяться у відповідній формі. Ми підібрали склад так, щоб показати себе з найкращого боку. Думаю, ми покажемо гру, гідну нашого суперника.

– У “Шальке” є Юнес Беланда, який довгий час виступав в Україні. Які враження на вас справляє Юнес? Яка ймовірність того, що він залишиться в команді?

– Юнес дуже добре прижився в нашій команді. Він починає гру в стартовому складі. Цей футболіст відмінно проявляє себе на тренуваннях, забиває м’ячі і агресивно діє в нападі. Юнес Беланда демонструє належне майстерність і швидкість, він добре орієнтується в різних ситуаціях на полі і сильний в єдиноборствах. Що стосується можливості його гри влітку, у нас ще є час подумати про це. Поживемо побачимо.

– Чому відсутня Франко Ді Санто?

– З різних причин, в тому числі з-за невеликої травми. Тому ми були змушені залучити інших футболістів. Зокрема, Аого і Шупо-Мотінга. Одне місце в нападі звільнилося, і з великою часткою ймовірності можу сказати, що Ерік Максім Шупо-Мотінг займе цю позицію.

Фото – Роман Щупак

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)