Безпрограшна серія “Лисович” триває. На цей раз не встояли “Лани”. Фото

5 червня на центральному стадіоні у селі Миртюки ФК «Лисовичі» в рамках 6-го туру групи Б Чемпіонату Стрийщини у Другій лізі приймав ФК «Лани» з Ланів Соколівських.

Перед матчем ми були приємно вражені ігровою формою команди з Ланів. Гості виступали у одному із варіантів чинних Чемпіонів Світу – збірної Німеччини. Однак, в більшості гравців прізвищ не було, але знайшлися і ті, у яких на спині писали прізвища зіркових німців –  Хуммельса та Мюллера. Можливо, саме так «Лани» намагалися залякати команду, яка до цього матчу не втратила жодного залікового пункту.

Сама гра розвивалась за звичним сценарієм для «Лисович». Повна територіальна ініціатива господарів, які лише через власні помилки дозволяли мікромоменти біля власних воріт. Довгий час «Ланам» вдалося уникати загрози у своєму штрафному майданчику, але всередині тайму Денис Кушина  змістився з правого флангу і намагався прокинути шкіряного повз воротаря, але кіпера гостей в цьому епізоді підстрахував захисник, який дещо незграбно переправив м’яча на перекладину і згодом нівелював всі старання «Лисович». Гол, як то кажуть, назрівав і тільки на 43-ій хвилині номінальним господарям вдалося розмочити рахунок. Капітан «Лисович» Олександр Панфілов вивів на побачення Дениса Кушину, який на цей раз пробив точно в «дев’ятку» воріт «Ланів». 1-0.

DSC_0023-2

На старті другої половини гри «Лисовичі» забили вдруге. Невтомний Денис Кушина, який зараз перебуває у своїй найкращій формі, опинився найпрудкішим у штрафному майданчику і подвоїв перевагу в рахунку.

DSC_0036-2

Надалі гра проходила за принципом – «одні не хочуть, а другі не можуть». Лише пригадується удар з декількох метрів від Ігоря Щербія, але в епізоді, де важче було не забити, нападник «Лисович» показав, що легких шляхів він не шукає і запустив сферу значно вище воріт.

Тож, вже шоста поспіль перемога ФК «Лисовичі». Здається, що втрати їх очок нам прийдеться чекати дуже довго.

Крім форми «Ланів» у цьому матчі стався ще один епізод, який заслуговує на увагу. «Лисовичі» виконували заміни в стилі метра українського тренерського цеху Віталія Кварцяного. На старті матчу зазнав пошкодження Юрій Пилипчій, якого замінив Василь Козак. На початку другого тайму Козака замінив Ігор Щербій, який згодом попросив заміну і замість нього з’явився Михайло Ушак.

“Лисовичі” – “Лани” Лани Соколівські 2-0

Голи: Кушина, 43, 48

«Лисовичі»: Гнатик, Галів, Гишпіль, Яців, Кобута, Панфілов, Макара, Пилипів, Пилипчій, Кушина, Щербан

«Лани» Л. Соколівські: Чорнописький, Пак, Юрків Ярослав, Юрків Михайло, Пиндзин, Берездак, Юрків Назар, Купець, Лутчин, Яцик, Піцик