Білінський другий матч поспіль приносить “Лисовичам” перемогу. Фото

31 липня на стадіоні в селі Миртюки в рамках 14-го туру Другої ліги зустрічалися «Лисовичі» та «Ураган» зі Станкова.

Даний матч викликав чималий ажіотаж серед вболівальників. «Лисовичі» – лідер групи і на них, зазвичай, команди налаштовуються по-особливому. «Урагану», щоб увійти в заповітну четвірку, ледь не в кожному матчі потрібно здобувати три залікові пункти.

Напевне, в голові футболісти тримали результат першого матчу, в якому на останніх хвилинах матчу перемогу здобула лисовицька команда. Єдиний м’яч зі стандарту забив Олександр Панфілов.

Старт даної гри показав, що команди за такі потрібні залікові очки битимуться до кінця. Градус гри щохвилини підвищувався. Всередині тайму «Лисовичам» вдалося відкрити рахунок у матчі. Півзахисник номінальних господарів змістився лівим флангом і завдавав потужного удару під поперечку. З цим ударом, не без проблем зумів впоратися кіпер Станкова Володимир Щупак, але не підстрахували свого воротаря захисники «Урагану» і Юрій Пилипчій на добиванні вивів свою команду вперед. Надалі футболу було мало і, відповідно, гольових моментів теж.

Перші хвилини другого тайму були повністю за гостями. Станківчани всією командою окупували лисовицьку половину поля, але зрівняти рахунок у матчі їм вдалося лише на 62-ій хвилині матчу. Захисник «Лисович» не за правилами зіграв у штрафному майданчику і рефері матчу без вагань призначив пенальті. Олег Ратальський з одинадцятиметрової позначки розвів м’яча і кіпера в різні сторони, 1-1.

DSC_0045

Знаючи амбіції лисовицької команди, то для них нічия на своєму полі прирівнюється до поразки. Після пропущеного м’яча господарі оживилися і почали вибудувати свої атаки.  На 71-ій хвилині матчу «Лисовичі» заробили право на кутовий, після подачі з якого вище всіх вискочив Роман Білінський і головою пробив під поперечку. Воротар в даному епізоді був просто безсилим.

DSC_0051

У Станкова ще було достатньо часу, щоб не лише відігратися, а взагалі перемогти, але «Лисовичі» свого вже не відпустили.

Тож, «Лисовичі» вдруге в сезоні перемагають «Ураган» і збільшують кількість своїх перемог, яких на сьогодні налічується аж 11.

Голи: Пилипчій, 27, Білінський, 71 – Ратальський Олег (п), 62

«Лисовичі»: Івасенко, Гишпіль, Яців, Кобута, Кушина, Панфілов, Щербій, Пилипчій, Щербан, Білінський, Макара

«Ураган» Станків: Щупак Володимир, Ратальський Володимир, Щупак Андрій (Кеша), Ониськів, Паламар Володимир, Ратальський Олег, Щупак Андрій, Лапчак, Паламар Василь, Царіца, Кузик