Чим запам’ятався футбольний сезон на Стрийщині.Частина 1

Чим запам’ятався футбольний сезон на Стрийщині.Частина 1

Ось і підходить до свого завершення 2015 рік. Рік змін на скандалів у стрийському футболі. Пропонуємо вашій увазі найбільш пам’ятні моменти року, який проходить.

«Скала» Довге – ЧЕМПІОН

Напевне, якби комусь сказали перед сезоном, що довжинська команда стане чемпіоном Першої Ліги Стрийщини, то ця людина іронічно б посміхнулася. Тай справді, багато любителів футболу у нашому регіоні вважали, що «Скала» дещо завищено оцінює свої шанси, пробуючи свої сили у Першій Лізі. Дехто переконував, що Довге буде «темною конячкою» першості, що зрештою і сталося. Сталося це закономірно. Хороший підбір гравців та відмінний тренувальний процес дали своє. Після перемоги у Кубку Прогресу 2014, «Скала» поповнила свій доробок ще й чемпіонством найвищого дивізіону Стрийщини.

Довге

 

«Угерсько» другий рік поспіль не на вершині

У 2014 році «мадяри» зайняли всього третє місце, посилаючись на «олімпійську систему» того чемпіонату. Цього ж сезону до заповітного чемпіонства Першої Ліги не вистачило всього на всього один заліковий пункт.

oAKtz4wggqI

 

Переможна серія «Легіону»

Довголуцька команда протягом двох місяців не те, що не програвала, а й взагалі не втратила жодного очка.  26 червня «Обрій» Гірне зупинив стрік «Легіону», забивши в домашній стінах три голи без відповіді. Після цього і почався спад Довголуки і, як результат, підсумкове четверте місце у Третій Лізі.

довголука

 

Газон не відповідає стандартам УЄФА

Чи не перший скандал в сезоні 2015 стався у Великих Дідушичах. «Сяйво» Лисятичі  відмовилось грати на великодідушицькому стадіоні через непокошене поле. Це був перший і останній інцидент, який був пов’язаний зі станом стадіону. Якщо бути відвертим, то ледь не кожного туру бували ігри на полях, які не відповідали навіть нормам району, але команди виходили і грали, тому що газон однаковий для всіх.

omqgnbLbBZc

 

Сан Марино чи Андорра ?

Саме з такими командами порівнювали останній колектив, який заскочив на підніжку поїзда під назвою «Чемпіонат Стрийщини» – ФК «Ходовичі». Щоб утворити у всіх Лігах парну кількість команд, Ходовичі відправили у Другу Лігу. Другий за значенням чемпіонат був занадто сильним для ходовицької команди, тому вона раз по раз програвала з великим рахунком (Станків 0-9, Великі Дідушичі 10-0, Нежухів 1-11).

_Wk4mJoyb58 - Копія

 

Климкович – обласник ?

Після матчу «Буря Січ» Добряни – «Угерсько», перші подали протест, посилаючись на те, що в стані їх суперників був перебір обласних гравців. Саме Климкович став тим, над яким довгий час не могла розібратись Федерація, тому що його команда “Спиртовик” Лопатин знялася з першості Львівщини і на область Юрій, відповідно, вже не грав. Найвища футбольна інстанція Стрийщини зайняла позицію Добрян і присудила «Угерську» технічну поразку. Можливо, саме тих трьох очок не дорахувався угерський колектив, щоб тріумфувати у Першій Лізі.

Климкович

 

«Кубок Угерська»

Кубок Незалежності четвертий рік поспіль виграв колектив з Угерська. Як не намагалися Пукеничі дограти до пенальті, але на додатковий час їх не вистачило. Підсумок, три м’ячі у виконанні мадярів.
Можливо, Федерації слід задуматися, щоб зробити Кубок Незалежності перехідним трофеєм. «Угерсько» привезе трофей на фінальну гру, а потім його і забере. Кошти витрачати не потрібно, тай полиця трофеїв «Угерська» напевно тріщить від всіх кубків за останні роки.

Шумельда

Чемпіони не грають у Кубку Незалежності

Як потім з’ясується, переможці всіх Ліг проігнорували Кубок до Дня Незалежності. Цілком можливо, що саме цей факт дозволив клубам «не наїстися» футболу і вистрілити у другій половині сезону.

utoHzjA7EOQ

Такою була перша частина чемпіонату Стрийщини-2015. Наступну частину пам’ятних моментів читайте вже завтра.

 

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)