Cумна нічия між Скалою та Радаром. Фото

7 серпня в селі Розгірчому в рамках 15-туру групи А у Другій лізі зустрічалися місцева «Скала» та стрийський «Радар».

Нам вдалося побувати на першому матчі між цими командами, хоч тоді впевнену перемогу святкували стрияни,(5-2), але сама якість гри дозволяла розраховувати на те, що друге протистояння «Скали» та «Радару» подарує чимало видовища.

Однак, не так сталося, як гадалося. Колективам впродовж всього матчу доводилось боротися з стихією, так як стадіон в Розгірчому розташований на відкритій місцевості, та з недуже якісним станом поля, тому чогось неймовірного в цій грі не було.

Прогнозовано, розпочали краще матч гості зі Стрия. Вже на 3-ій хвилині їм вдалося заробити право на кутовий, після подачі з якого Олег Вільгаш ударом головою послав м’яча за недосяжною для воротаря траекторією, 0-1.

DSC_0012

Надалі згаявши декілька хороших нагод, «Радар» пропустив. Тарас Тисовський закинув м’яча за комірець Олексію Андріанову, 1-1. Після пропущеного м’яча стрияни заграли ще жвавіше, але складалося таке враження, що вони хочуть не просто забити, а зробити це красиво, що призводило подекуди до нелогічного завершення багатьох атак. За нічийного рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм теж був за «Радаром», але гості грали вже дещо обережніше, тому що за таку кількість змарнованих нагод, зазвичай, суперник наказує миттєво. Та «Скалі» за весь другий тайм не вдалося створити бодай одну по-справжньому гостру атаку. Стрияни зусиллями Вільгаша, Зарічанського та Ломако мали шанс, щоб вивести з Розгірчого три залікові пункти, але всі їхні намагання були марними.

DSC_0028

Тож, 1-1, доволі сумна нічия між «Скалою» та «Радаром», які ще більше віддалилися віддалися від лідерів групи А.

«Скала» Розгірче – «Радар» Стрий 1-1

Голи: Вільгаш, 4 – Тисовський, 10

«Скала» Розгірче: Кондеревич, Магомета, Мельник, Влах, Хомин, Остапчук, Столяр, Якимець, Духновський, Мерчук, Тисовський

«Радар» Стрий: Андріанов, Гультай, Бойчук, Демчук, Хомин, Ковалишин, Король, Зарічанський, Сенишин, Гавриш, Вільгаш