«Сокіл» вистояв у матчі з «Автомобілістом»

У  суботу 12 жовтня на стадіоні у селі Дуліби відбулося догравання матчу 14 туру Чемпіонату Стрийщини у другій лізі між командами з Великих Дідушич і П’ятничан. Нагадаємо, той матч було перервано через сутичку на трибунах стадіону ВДЗОШ, яка супроводжувалася використанням травматичної зброї. А через кілька днів виконком Федерації футболу Стрийщини виніс рішення про дискваліфікацію дідушицького стадіону, а також постановив дограти матч на нейтральному полі, починаючи з 58 хвилини. Станом на цю хвилину, рахунок у матчі був 1-0 на користь «Сокола».

Тримаючи в голові мінімальну перевагу в рахунку, футболісти з Дідушич обрали захисний варіант ведення гри, в той час, як їх суперникам було необхідно атакувати, щоб хоча б відігратися. Тому всі основні події цієї 35-хвилинки матчу відбувалися поблизу воріт номінальних господарів. Ледь-ледь захисникам «Сокола» вдавалося стримувати атакувальні потуги «автомобілістів», а там де і вони були безсилі, на допомогу приходила удача, а також воротар Хомин. Саме його сейв і став справжньою кульмінацією поєдинку, коли Олег Теплий з лінії воротарського майданчика головою цілив під перекладину, і воротар Дідушич якимось дивом перевів цей удар на кутовий. Було в цьому матчі і чимало претензій до арбітра: в П’ятничан за непризначене пенальті за ГРУ рукою Рибака у штрафному майданчику, в Дідушич – за непослідовне трактування деяких моментів, зокрема зіткнення Хомина Івана з воротарем «Автомобіліста» Лівим на лінії штрафного майданчика, де на думку номінальних господарів саме воротар блокував прохід нападника до м’яча, а не навпаки, як вирішив арбітр.

Попри численні розмови і інтриги, які точилися навколо цього матчу, можемо сказати що все ж спортивний принцип восторжествував, і переможець матчу був визначений все ж на футбольному полі, а не в гаражі, де проводить свої засідання Федерація футболу Стрийщини.