Дніпро припиняє свій шлях у Лізі Європи

26 листопада на стадіоні “Stadio Olimpico” римський “Лаціо” в рамках 5-го туру Ліги Європи приймав гостей з України – дніпропетровський “Дніпро”. Римляни до цього матчу були однією ногою в плей-офф. Натомість дніпрянам для виходу з групи потрібна була лише перемога, яка не факт, що допомогла б їм боротись далі, адже багато залежало від матчу “Русенборг” – “Сент-Етьєн”.

До цього матчу дніпропетровці підійшли з серйозними втратами гравців середньої ланки – Руслан Ротань та Велерій Федорчук не змогли прийняти участь у матчі, тому їх замінили Роман Безус та Дмитро Чигринський.

Гості активніше розпочали матч. На початку матчу міг відкрити рахунок Данило, але його удар з межі штрафного пройшов поруч зі стійкою. Проте у своїй першій атаці реалізувались “лаціале” – Кандрева вискочив на побачення з Бойком і точно пробив під голкіпером з гострого кута. “Дніпро”, в принципі, більше володів м’ячем, але їм дуже не вистачало швидкості. Другий тайм не приніс очікуваного прискорення. Тим не менш, “Дніпро” зумів забити: Бруно Гама отримав м’яч на лівому краю штрафної і точно пробив низом у кут воріт. Нічийний результат протримався аж три хвилини і “Лаціо” знову забив – Пароло вдарив здалеку і м’яч від спини Чигринського залетів у ворота.

Після другого голу “Лаціо” продовжував насідати на ворота і забив третій м’яч. Після відмінної передачі в центр штрафної, Джорджевіч розвернувшись пробив у правий від себе кут воріт(3-1). Таким чином, “Дніпро” втратив всі шанси продовжити виступати в Лізі Європи.

Навіть у випадку рівної кількості очок в “Дніпра” та “Сент-Етьєна” у плей-офф вийде французький клуб завдяки двом перемогам над українцями (1:0, 3:0).

10-го грудня “Дніпро” вдома прийматиме “Русенборг”.

“Лаціо” – “Дніпро” 3-1