Добряни легко розбираються з Піщанами

Добряни легко розбираються з Піщанами

Скільки разів мені доводилось відвідувати стадіон Піщан, завжди дивувався його красою. Справді, стадіон нагадує певний кратер, тому футбол приємно дивитись з будь-якої точки поля.

Також хочеться сказати кілька компліментів функціонерам “Гравійника” за чудову форму, яка достойно виглядає на місцевих гравцях, та підкреслює населений пункт, який вони представляють.

До матчу багато вболівальників сходились на думці, що саме цей матч, є матчем туру, адже піщанська команда після 2-ох турів лідирувала, а до них повинен був завітати минулорічний чемпіон – добрянська “Буря Січ”.

Одразу кинулась у очі відсутність Ростислава Попадюка, який був лідером колективу з Піщан останні кілька років. У заявці на матч був присутній ще один лідер – Богдан Тиркус, проте на матчі він все ж не з’явився.

Гості, в порівнянні з попередньою грою підійшли з втратою у центральній зоні Олега Коблянського. Всі решту гравців, які прийняли участь у матчі з “Будівельником” були присутній і в цій зустрічі.

Команди розпочали гру рівно, ніхто не хотів наражатись на контр-атаки, адже в обох командах є гравці, яким не можна давати розбігтись. Все ж всередині тайму гравцям “Бурі Січ” вдалось заробити право на пенальті після гри рукою Василя Максиміва. В дуелі Паньків – Іваненко перемогу здобув останній, відкривши рахунок у матчі.

Після даного взяття воріт вболівальники побачили напружений футбол, адже Добрянам намагались подвоїти рахунок, а “Гравійник” постійно пробував провести різкі атаки.

Все ж напругу зняти вдалось, завдяки голу Юрія Рип’яка, який розібрався віч-на-віч з воротарем “Гравійника” на початку другого тайму. Після цього “Буря Січ” одразу змогла збільшити свою перевагу. Юрій Рип’як уже зіграв роль асистента, голом відзначився Анатолій Дубик. Під кінець тайму за незрозумілу гру рукою Богдан Гринишин був вилучений з поля. Крапку в матчі поставив Тарас Дубицький, який ефектним ударом за спину воротаря підсумував рахунок у матчі.

Отож, “Буря Січ” здобуває 3 очки у виїзному матчі і крокує далі, в той час, як “Гравійник” терпить важку поразку, після якої Василь Максимів був дуже сильно розчарований…. суддівством. Насправді, по грі помітно було, що гравці Піщан не витримали б натиск гостей, тому перш за все радимо всім гравцям грати в футбол, адже для цього вони беруть участь у матчах команди. Судді такі ж люди, які і ви, упередженості в даному матчі точно не було, тому давайте перш за все бути толерантними одне до одного.

“Гравійник” Піщани – “Буря Січ” Добряни 0-4

“Гравійник” Піщани: Паньків, Максимів, Гаврильців, Попадюк, Вельгош, Гринишин Б., Кащук, Магомета, Гринишин В., Кут, Тиркус

“Буря Січ” Добряни: Буряк, Матвіїв, Іваненко, Добущак, Сакаль, Дубицький, Прокопович, Дубик, Іванчишин, Смерека, Рип’як

Голи: Іваненко(пен.), Рип’як, Дубик, Дубицький

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)