Добряни на “Ниві” здобувають перемогу

4 вересня на стадіоні «Нива» в селі Нежухів команда, яка посідає останню сходинку приймала гостей із верхньої частини турнірної таблиці – добрянську «Бурю Січ». Цей матч проходив у рамках 8 туру. Нагадаємо, Чемпіонат Стрийщини у Першій лізі відновився саме цієї неділі. Зрозуміло, що саме добрянській команді у цьому матчі потрібна була перемога, адже команда не втрачає шансів на чемпіонство, а нежухівчани можуть лише позмагатись за престиж своєї команди.

Все ж підопічним Івана Бойка вдалось підсилитись Юрієм Леньо, які уже зарекомендував себе в «Осінньому кубку Стрийщини» та крайнім захисником «Угерська» Сергієм Чорнієм.

Обидві команди доволі непогано розпочали матч обмінявшись кількома моментами, але загалом за перший тайм супер-небезпечних моментів згадати важко.

Справді цікава частина матчу була саме у другому таймі. Добрянським футболістам уже на 56 хвилині матчу вдалось вийти вперед: Анатолій Дубик прорвався по флангу, віддав пас на Артура Янату, який обіграв захисника і впевнено переграв голкіпера «Ниви». Не встигла секундна стрілка зробити 4 повних оберти, як «Буря Січ» зуміла подвоїти рахунок: Після подачі з штрафного ніким не прикритий Андрій Іванчишин встановив рахунок у матчі 2-0. Після цього футболісти «Ниви» зуміли притиснути своїх суперників і створити 2 супермоменти, але схоже ворота Назарія Чалого у цей день були зачаровані, м’яч по-зрадницький влучав у праву стійку воріт.

Отож, добрянські футболісти здобувають першу перемогу в сезоні й готуються до прийому лідерів турнірної таблиці – довжинську «Скалу».