Добряни на останніх хвилинах підкорюють “Скалу”

Добряни на останніх хвилинах підкорюють “Скалу”

12 вересня довжинська «Скала» гостювала у Добрянах, де проходив матч 9-го туру проти «Бурі Січ». Навіть будучи далеким від футболу Стрийщини, можна зрозуміти, що цей матч був дуже важливим у турнірному плані для обох команд. Його також можна називати «матчем за 6 очок», адже перемога у цьому матчі відкривала б хороші перспективи для команд, особливо для «Скали», яка б у разі тріумф в матчі відірвалася б від одного із головних переслідувачів. Натомість перемога «Бурі Січ» дозволяла би їм вийти на 1 місце у Першій Лізі.

Все ж перший тайм господарі показали, що саме сьогодні вони хочуть довести усім критикам, що кубок Незалежності – це просто невдалий відрізок і цим самим вибачитись перед власними вболівальниками. Найбільш небезпечним моментом відзначився Ростислав Великошич, який на 9 хвилині зустрічі опинився віч-на-віч з Павлом Добровольським і в один дотик намагався перекинути голкіпера, але довжинський захисник Ігор Вапеник підстрахував свого партнера по команді й виніс м`яч подалі від воріт. Хорошою активністю відзначився Валерій Крутошинський, який постійно отримував м`яч і намагався загострювати гру поблизу воріт Назара Чалого. Все ж крайній хав отримав свою можливість забити, але в цей момент йому забракло влучності.

На другий тайм у добрянської команди на полі з`явився Юрій Рип`як. Нападник «Бурі Січ» помітно старався, але фізичні кондиції не дозволяли на повну проявити себе. Також довжани замінили Валерія Крутошинського, який за перший тайм «наївся» і випустили молодого Михайла Андрусіва, який досить добре проходив по своєму фланзі, але далі продовження не було. Все ж друга половина зустрічі була рівною, але в кінцівці матчу добрянські футболісти змогли провести кілька якісних атак, в одній з яких Анатолій Дубик прорвався по своєму флангу і прострілив вздовж воротарського майданчика, де Андрій Іванчишин вибіг з-за спини Ігоря Вапеника і змусив всю частину стадіону, яка підтримувала господарів піднятись на ноги.

Насправді, даний матч був один з кращих у сезоні. Команди показали справді якісний футбол, який було приємно дивитись.

«Буря Січ» Добряни: Чалий, Матвіїв, Іваненко, Янкевич, Сакаль, Яната, Дубицький, Дубик, Іванчишин, Коблянський, Великошич

«Скала» Довге: Добровольский, Вапеник, Кіндракевич, Шимків, Таборовець, Гаврилів, Федьків, Яворів, Крутошинський, Дармохід, Ворон

Голи: Іванчишин, 90+1

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)

Attachment