Добряни – Оскар. Напередодні

Моршинський «Оскар» – найстабільніша команда Кубка. Це зовсім не дивно, адже колектив складається з досвідчених гравців, які зіграли велику кількість матчів на обласному рівні. Моршинська команда швидко і впевнено виграла всі матчі групи. Найбільші неприємності їм зумів принести лише стрийський «Радар» на стадії півфіналу, проте й звідти команда вийшла переможницею.

На прикладі добрянської «Бурі Січ» ми переконались у тезі: «Головне не кількість, а якість». В тих матчах, коли у команди з лівого берегу Стрия налічувалось 2 склади, помітна була різниця у класі між виконавцями. Найрезультативніша 4-ка (Воротар у команди стабільно – Назар Чалий) зуміла здолати опір райлівського «Будпрестижу»: Іваненко, Дубик, Іванчишин та Коблянський. Також цей рівень демонструє Дмитро Смерека, який пропускав чвертьфінальну гру, проте у півфіналі став автором єдиного реалізованого післяматчевого пенальті.

Обидві команди зустрічались між собою на груповому етапі. В матчі 5-го туру «Оскар» здобув впевнену звитягу 6-2. Проте, добрянські футболісти грали на рівних увесь перший тайм. Після цього пішли заміни і, як то кажуть: «Рахунок на табло»

Звичайно, команда «мінеральної води» – фаворит матчу, але Добряни вже одного разу показали, що вони є грозою авторитетів. Чи вдасться їм зробити знову диво? Побачимо цієї неділі о 16:20