Добряни продовжують свою переможну серію.

Добряни продовжують свою переможну серію.

 

18 вересня, на стадіоні у селі Піщани тамтешній «Гравійник-Газовик(далі – Гравійник)» приймав добрянську «Бурю Січ» в рамках 10 туру чемпіонату Стрийщиини серед команд Першої ліги.

Цей поєдинок можна охарактеризувати матчем за 6 очок, адже обидві команди очолювали турнірну таблицю і перемога означала б одноосібне лідерство. Нічия не влаштовувала жоден колектив, адже довжинська «Скала» у цьому випадку вийшла б на перше місце.

Матч видався доволі важким для обох команд. Все ж добрянські футболісти зуміли більше контролювати гру, проте початок матчу було провалено з їхньої сторони. Піщанські футболісти доволі непогано розігрували мяч поблизу воріт, але до серйозних небезпек справа так і не доходила. Можна лише відзначити удар Богдана Тиркуса з-за меж штрафної, але в цьому епізоді м`яч влучив у стійку. “Буря Січ” зуміла провести кілька атак і в середині матчу притиснути “Гравійник” до власних воріт. Після кількох заблокованих ударів круглий відлетів до Анатолія Дубика, який скинув під удар Артуру Янаті й півзахисник гостей від перекладини воріт Бабія відкрив рахунок у зустрічі.
У другому таймі добрянська команда в більшості будувала свою гру на контр-атаках і кілька разів могла зловити свого суперника ,але поперечка рятувала голкіпера “Гравійника”. “Буря Січ” все ж зуміла дотерпіти і вирвати таку важливу для себе перемогу.

Голи: Яната, 24

“Гравійник-Газовик” Піщани-Дашава: Бабій, Хінальський, Тиркус, Вельгош, Гаврилів, Гринишин, Попадюк Л., Максимів, Григорак, Турок, Гаврильців

“Буря Січ” Добряни: Чалий, Матвіїв, Смерека, Іваненко, Янкевич, Яната, Сакаль, Дубик, Іванчишин, Дубицький, Рипяк

 

Автор статті та фото – Роман Чаниж

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)