Добряни та Оскар у фіналі. Огляд чвертьфінальних та півфінальних матчів Кубка Стрийщини з футзалу

24 січня в приміщенні стрийської ДЮСШ відбувались півфінальні та чвертьфінальні матчі Кубка Стрийщини з футзалу.

Розпочали ігровий день Добряни та Райлів. Райлівчани протягом усього турніру «змітали» всіх на своєму шляху, тому саме вони були фаворитами даної пари. Добряни ж поступилися Ланівці (3-1) в останньому матчі групи Б  і зайняли підсумкове четверте місце.
Вже в першій атаці Райлів підтвердив реноме лідера. Назарій Шумельда дальнім пострілом відкрив рахунок у матчі. Всередині тайму заставив всіх схопитися за голови капітан Добрян Анатолій Дубик, запустивши кулястого ледь не з центру майданчика за комірець Тарасу Петрушці. Це дещо декласувало Райлів і Добряни забили вдруге: Роман Іваненко з дальньої відстані вдруге пробив Петрушку.
На старті другої 15-тихвилинки Олег Коблянський та Андрій Іванчишин розіграли на двох зразкову атаку і останній забив третій м`яч Добрян. Після третього пропущеного, Райлів, фактично, грав з п’ятьма польовими гравцями і поплатився за це: Іванчишин зі свої половини поля запустив м`яча в порожні ворота. Слід віддати належне райлівчанам, навіть за такої ситуації вони не опускали рук і всіма силами йшли в атаку і були за це винагороджені. Олег Коблянський зіграв рукою в своєму штрафному майданчику і з пенальті Юрій Піщальник дещо скоротив відставання в рахунку. У Добрян не зупинився на двох забитих м’ячах Андрій Іванчишин і записав у свій актив хет-трик. Вже на останній хвилині матчу Юрій Піщальник забив свій другий гол і встановив кінцевий рахунок в матчі – 3-5.

DSC09972

Після сенсаційного вильоту з турніру Райлова, вболівальники не знали, що очікувати у другому чвертьфіналі, в якому зійшлися стрийський «Радар» та Йосиповичі.
Минулої неділі «Радар» був битий Піщанами (6-1) і дещо підмочив свій статус фаворита турніру.
Цього тижня стриянам вдалося зібрати кращий склад і продемонструвати хорошу гру.
Брікнер та Мисишин в першому таймі забезпечили непоганий гандикап «Радару».
З цим, відверто, не погоджувався Ігор Латинишин, який за декілька хвилин відновив рівновагу в рахунку. Всередині другого тайму Назарій Мисишин виявився найпрудкішим у чужому штрафному майданчику і зумів замкнути простріл з лівого флангу і, тим самим, вивести «Радар» у півфінал. 3-2.

DSC00045

Відверто не позаздриш Розгірчому, якому після останнього матчу у групі проти лідера – Райлова, у чвертьфіналі прийшлось зійтися із першою командою групи Б – моршинським «Оскаром».
В цьому протистоянні, в порівнянні з першим матчем ¼, сенсації не сталося.
Голи Богдана Зарічного та Сергія Сергеєва вивели в півфінал моршинську команду, на яку вже очікував переможець попереднього матчу – «Радар».

DSC00088

Важко було виділити фаворита в останньому чвертьфінальному матчі, в якому силами мірялися Довге та Ланівка.
Старт гри краще провели саме довжани. В одній з своїх атак їм навіть вдалося відзначитися. Пізніше після фантастичної комбінації відзначився ланівчанин Михайло Лучейко. Згодом Ярослав Баль, скориставшись помилкою воротаря, вивів Ланівку вперед.
На старті другої 15-тихвилинки Михайло Лучейко записав у свій актив дубль. Після цього футзалу у виконанні обох команд було обмаль. Здали нерви у двох гравців Довгого, які за декілька хвилин отримали червоні картки і зробили завдання виходу у півфінал просто нездійсненним. Цим сповна скористалася Ланівка, яка до фінального свистка зуміла забити ще тричі. 6-1
Тож останнім півфіналістом Кубку Стрийщини з футзалу стала Ланівка, на яку очікувало протистояння  із Добрянами.

DSC00121

Розпочали півфінальні баталії «Радар» та «Оскар». Без сумніву можна сказати, що обидві команди продемонстрували чи не найкращий матч всього ігрового дня.
Відкрити рахунок першими у звітньому матчі вдалось стриянам: Брікнер пробив з-за меж штрафного майданчика і завдяки рикошету від Романа Кобзи м’яч опинився в сітці. Вже через декілька миттєвостей гравець «Оскару» Олег Теплий зрівняв рахунок. Не втомлювався забивати Брікнер, який сильним ударом, після розіграшу штрафного, пробив у ближню «дев’ятку» воріт Олександра Красносельського. Невдовзі Сергій Сергеєв, вийшовши на побачення з Андріановим, запустив останньому шкіряного точно між ніг і відновив паритет. Наприкінці тайму стрияни набрали в сукупності 6 фолів і в їхні ворота призначили пенальті.  Сергеєв з позначки був влучний. 3-2.
На старті другого тайму Назар Мисишин відновив статус-кво. Після цього Роман Піцур зумів вистрілити дуплетом і зробити вагому заявку «Оскара» на фінал. За хвилину до завершення гри подарував надію на спасіння «Радару» Дмитро Корольков. Все-таки останні миті цього півфіналу були за «Оскаром». Одну з атак ціною фолу у штрафному майданчику зупинив Андріанов. Моршинський колектив вже в друге в цьому матчі заробив право на пенальті. На цей раз до м’яча підійшов Роман Кобза, якому переграти Олексія Андріанова не вдалося. 5-4.
Тож першим фіналістом Кубка Стрийщини з футзалу став моршинський «Оскар».

DSC00166

Завершували ігровий день і півфінали загалом – Ланівка та Добряни.
Фактично, весь перший тайм був за Добрянами. Розтринькавши безліч нагод, добрянська команда пропустила. Гол Михайла Лучейка був єдиним у першій половині матчу.
Всередині другого тайму Андрій Іванчишин відновив паритет. Недовго прийшлось радіти Добрянам, Олег Коблянський після прострілу з правого флангу зрізав м`яча у власні ворота. Запам’ятавшись шедевром у матчі з Райловом, Анатолій Дубик своїм влучним пострілом зумів перевести поєдинок у серію пенальті. 2-2.
Завдяки єдиному влучному удару у виконанні Дмитра Смереки, саме Добряни стали другими фіналістами Кубка Стрийщини з футзалу.