Добряни втрачають перемогу в Крупську

Добряни втрачають перемогу в Крупську

15 листопада, представник Стрийського району в Кубку Чемпіонів Львівщини, добрянська “Буря Січ”, в рамках 3 туру гостювала у СКК “Крупсько”. Через стан власного поля, крупчани змінили свій домашній стадіон на Кубок. Ним стало футбольне поле у с. Розвадів, Миколаївський район.

На початку матчу команди придивлялись одна до одної, поступово збільшуючи натиск на ворота суперника. Перші два моменти виникли поблизу воріт господарів: Андрій Іванчишин спершу не влучив по воротах, а згодом воротар Крупська Даньків Мар’ян парирував цей удар. Все ж,під кінець тайму, першим взяттям воріт зуміли відзначитись крупчани: Святослав Нога пройшов по правому краю, трохи змістився в середину і пробив у дальній від себе кут.1-0! З таким рахунком команди пішли на перерву.

DSC07504
У другому таймі гра була значно веселішою та драматичнішою. На 65 хвилині зустрічі Роман Кобза отримав передачу на хід з середини поля і, пройшовши до кута штрафної елегантним ударом перекинув крупчанського воротаря. Переламати рахунок вдалось уже через 2 хвилини: Михайло Федьків, який вбігав у штрафну, був збитий захисником суперника, за що арбітр призначив пенальті. Особливо ніхто не радів з цього пенальті, тому, що в цьому сезоні нашій команді вони відверто “не йдуть”. Проте добрянський центрбек Роман Іваненко розвіяв усі сумніви, пробивши низом у лівий кут. Матч поступово йшов до завершення і добрянська команда могла спокійно добивати свого суперника, проте не реалізація власних моментів, призвела до однієї з контр-атак, у якій Анатолій Дубик сфолив на нападнику гостей у своїй штрафній. Арбітр без роздумів вказав на позначку. Назару Чалому практично вдалось відбити це пенальті, проте поле по-зрадницьки змінило траєкторію польоту м’яча, що дозволило крупчанам вирівняти рахунок.2-2! Цей гол психологічно натиснув на гравців “Бурі Січ” й на 85 хвилині у одній з атак Нога Святослав пройшов по центру і віддав передачу на Тараса Опрісника, який розстріляв наші ворота.3-2. Після цього у добрянської команди було ще кілька можливостей забити, проте лінійний арбітр якимось дивним чином фіксував положення у моментах, де наші гравці були узагалі за 2 метри за лінією захисту суперника.

DSC07559
СКК “Крупсько” – ФК “Буря Січ” 3-2

СКК “Крупсько”: Даньків, Довган, Кочмар, Гуга, Саварин, Качмар, Маланяк, Опрісник, Мартинюк, Нога,Ухань

ФК “Буря Січ” Добряни: Чаилй, Матвіїв, Іваненко, Сакаль, Дубик, Медвідь, Дубицький, Кобза(Лазор, 88), Мисишин(Рип’як, 46), Іванчишин, Федьків

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)