Добряни здобувають дострокове чемпіонство у матчі з Пукеничами

9 жовтня. Тепер цей день стане знаковим для добрянського футболу, адже ФК «Буря Січ», після формування нової команди у 2009 році, здобула чемпіонство у Першій Лізі Стрийського району. Але про все по порядку.

Цієї неділі на стадіоні у селі Пукеничі місцевий «Будівельник» приймав лідера чемпіонату – добрянську «Бурю Січ». Пукеницький колектив зберігав мінімальні шанси на чемпіонство, але вони були доволі примарні. Натомість футболісти з Добрян у разі своєї перемоги та невдачі у матчі довжинської «Скали» ставали достроковими чемпіонами.

Матч, на правах господаря, краще розпочали підопічні Руслана Котули, який у цьому матчі виконував роль граючого тренера. «Будівельник» доволі непогано комбінував поблизу штрафного суперника, але до особливої небезпеки не доходило. Все ж ближче до середини тайму гра вирівнялась і проходила здебільшого на зустрічних курсах. Напевне найкращим моментом у таймі варто згадати удар Михайла Тиркуса з-за меж штрафної, коли м`яч влучив у поперечку. Особливо варто відзначити фланги команд: постійні проходи, навіси і поперечні передачі. Проте, обом командам бракувало завершення атаки.

В другому таймі команди почали уже більше розкриватись. Все ж першими вдалось забити футболістам з Пукенич. Гравець «Будівельника» виконав передачу за спини захисників і Степан Проць низом переграв Назара Чалого. Одразу після цього гості розіграли миттєву атаку: Артур Яната віддав розрізний пас на Андрія Іванчишина, який виконав навіс у центр і Юрій Рип`як пробив оборонні редути Юрія Лева. Схоже цей гол надихнув добрянських футболістів і вони почали створювати доволі хороші моменти.  Це принесло свої плоди на 81 хвилині: після подачі з кутового Микола Федорина намагався вибити м`яч, але Степан Матвіїв вчасно підставив голову й вивів свою команду вперед.  Після цього «Буря Січ» відчула – перемога близько. Все ж крапку у матчі поставив Юрій Рипяк, який на 90 хвилині перекинув голкіпера і встановив остаточний рахунок 1-3!

Голи: Проць 67 – Рипяк 68, 90, Матвіїв 81

«Будівельник»: Лев, Федорина, Ашимберг, Нізвецький, Котула, Тиркус, Рудник, Кащій, Стасів, Мичко, Кащій

«Буря Січ»: Чалий, Сакаль, Іваненко, Матвіїв, Янкевич, Яната, Дубицький, Іванчишин, Коблянський, Медвідь, Рипяк