Добряни знову виривають перемогу на останніх хвилинах

Добряни знову виривають перемогу на останніх хвилинах

27 вересня, ФК «Дуліби» в рамках 11 туру 1 ліги Стрийщини на власному стадіоні приймав добрянську «Бурю Січ». Фаворит у цьому матчі був очевидний. Добрянська команда наразі перебуває у хорошій формі й виграли 4 матчі поспіль й не пропустили жодного м`яча. Команда бореться за чемпіонство, тому їм потрібна була перемога. Дулібська команда турнірного завдання немає, вона лише може грати у власне задоволення.

Загалом матч краще розпочали гості, але забити вдалось саме господарям. Степан Матвіїв помилився у простій ситуації і молодий гравець «Дуліб» Володимир Зуб відкрив рахунок у матчі. Добряни постійно насідали над воротами Бабія, але м`яч вперто не летів у ворота. Все ж у одній з атак, після удару Андрія Янкевича, круглий влетів у рамку воріт. Голкіпер «Дуліб» намагався витягти м`яч із самої лінії, але арбітр вказав на центр поля.

 Другий тайм був одним з найдраматичніших у цьому сезоні, але все по порядку. Обидві команди доволі непогано комбінували, намагались загострювати гру через фланги, пробивати з-за меж штрафної, але все це було марно. Найцікавіше розпочалось на 78 хвилині зустрічі. За гру рукою арбітр призначив одинадцятиметровий удар, з чим гравці та тренерський штаб «Дуліб» були зовсім не згодні, все ж суддя був непохитний. Роман Іваненко легко переграв Бабія у дуелі. Через кілька хвилин Борис Платонов отримав другу жовту за розмови з арбітром. На 90 хвилині уже гравець до брянської команди підіграв собі рукою у власній штрафній. Арбітр одразу вказав на 11 метрів і Назар Івасик, ударом по центру зрівняв рахунок у зустрічі. «Буря Січ» не зупинилась і все ж на 92 хвилині Андрій Іванчишин скористався помилкою воротаря і приніс перемогу своїй команді.

«Дуліби»: Бабій, Івасик, Щеглюк, Бабурко, Каліцун, Платонов, Чурок, Федорів, Зуб, Матульський, Кецик

«Буря Січ» Добряни: Чалий, Смерека, Матвіїв, Іваненко, Янкевич, Дубицький, Яната, Сакаль, Коблянський, Іванчишин, Рип`як

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)