Добряни здобувають “снігову” перемогу над Крупським

22 листопада, прекрасним «осіннім» днем добрянський колектив «Буря Січ», в рамках 4 туру Кубка Чемпіонів Львівщини приймав гостей з «Крупська». Крупчани до цього матчу підходили у статусі фаворита групи. Завдяки перемозі над Дрогобичем, Крупсько, набравши 9 очок за 3 матчі забезпечило собі собі весняну частину змагання. Натомість Добрянам для гарантованого місця в плей-офф потрібна була, як мінімум, нічия.

Перед самим двобоєм стало відомо, що в матчі не приймуть участь Андрій Іванчишин, Назар Мисишин та Михайло Федьків, тому їх замінили Юрій Рип’як, Дмитро Матвіїшин та Андрій Лазор, відповідно.

Сказати, що погода у цьому поєдинку була не футбольна, всерівно, що нічого не сказати. Перед матчем на стадіоні «Січ» велися роботи по розчищенню всіх ліній поля і його розмітки.

Гра розпочалась з повної переваги господарів поля. В таких умовах на перший план виходять саме бійцівські якості. Багато боротьби, підкатів й верхових передач – по-іншому й бути не могло. Наскільки нам відомо, команда з Добрян – фізично готовий колектив. Тренер господарів Павло Дуда на протязі сезону робив велику ставку на цей компонент гри. Перший гол було забито на 14 хвилині матчу. Андрій Лазор прийняв м’яч поблизу штрафної, пройшов кілька метрів й не зовсім вдало пробив по воротах. Схоже, голкіпер не був готовий до цього удару й м’яч спокійно закотився у правий кут. Гості могли зрівнювати рахунок уже через кілька хвилин, але удар Олега Попика після навісу з флангу розминувся зі стійкою. Надалі гра вирівнялась і проходила в центрі поля. На 37 хвилині матчу Юрій Рип’як отримав передачу з середини поля й змістився в центр, де був збитий Олегом Уханем. Суддя без роздумів вказав на одинадцять метрів. Пенальті взявся бити Роман Іваненко, який легко переграв Романа Саварина.

АG-07741

На фото – Андрій Лазор відкриває рахунок у матчі

Другий тайм подарував нам багато голів, але все по-порядку. Збільшити перевагу до 3-ох м’ячів Добрянам вдалось уже на 46 хвилині: Андрій Лазор увірвався в штрафну, де на ньому сфолив Роман Довгань. Андрій Олійник вдруге призначив пенальті, й вдруге Роман Іваненко його реалізовує. Цей гол дещо розслабив команду зі Стрийщини, яка на 51 хвилині отримала “футбольний вирок” й у свої ворота, який реалізував Оленич Ігор. Після цього крупчани могли скоротити рахунок до мінімуму, але їм двічі не вистачило точності. Натомість, «Буря Січ» зуміла вибігти у швидку контр-атаку: Дмитро Медвідь пройшов по своєму флангу й м’ягко навісив на Андрія Лазора, який ударом головою збільшив перевагу добрянської команди(4-1). На 63 хвилині господарі пропустили зовсім не обов’язковий м’яч. Після передачі з правого флангу Назар Чалий не порозумівся з Дмитром Медвідем і Тарас Опрісник вкотив м’яч у пусті ворота. Надалі Добряни, буквально розривали свого суперника. Збільшити перевагу господарям вдалось на 76 хвилині. Після затяжної атаки Юрій Рип’як  закинув м’яч з-за захисників і Дмитро Медвідь відзначився взяттям воріт. Все ж під кінець матчу свій момент знайшли крупчани. І знову м’яч прийшов зі штрафного, проте з добивання. Після удару, м’яч влучив у поперечку і відбився від спини  Назара Чалого. Орест Кочмар скористався цим моментом і встановив фінальний рахунок(5-3)

АG-07889

На фото – Степан Матвіїв(зліва) і Тарас Опрісник

«Буря Січ» Добряни – «Крупське»  5-3

Голи: Лазор 14, 57, Іваненко 39, 46, Медвідь 76 – Оленич 51(пен.), Опрісник 63, Кочмар 86

«Буря Січ» Добряни: Чалий, Іваненко, Матвіїв, Дубик, Сакаль, Медвідь Павло, Лазор, Кобза (Матвіїшин Роман, 78), Дубицький, Матвіїшин Дмитро (Медвідь Дмитро, 46), Рип’як

«Крупсько»: Саварин, Довган, Гуга, Кочмар Андрій, Опрісник, Маланяк, Мартинюк, Кочмар Орест, Оленич, Попик, Ухань