Довге – Дуліби: матч втрачених надій

9 жовтня на «Довге Арена» відбувався 13 передостанній тур чемпіонату Стрийщини у Першій лізі, в якому довжинська «Скала» приймала «Дуліби».

Довжани до звітного матчу посідали друге місце Першої ліги і відставали від добрянської «Бурі Січі» всього на один пункт, яка в паралельному матчі гостювала ще в одного претендента на медалі пукеницького «Будівельника».

Щодо гри, то з перших хвилин в діях «Скали» відчувалася самовпевненість, наче забитий м’яч у ворота «Дуліб» – всього питання часу, та на 9-ій хвилині все сталося з точністю до навпаки. Андрій Матульський отримав м’яча на правому фланзі і, не без допомоги рекошету, запустив його за комірець Павлу Добровольському.

dsc_0003

Довге продовжувало нагнітати біля воріт суперників, та досвідчені дулібські захисники діяли просто бездоганно, чим залишали без роботи свого воротаря. Всередині тайму «Дуліби» покарали «Скалу» вдруге: воротар довжан дещо невпевнено зіграв після подачі з кутового і м’яч відскочив до Андрія Матульського, який потужним ударом записав у свій актив дубль. Довгому, за такого розвитку подій, потрібно було забивати тричі, та до завершення першої половини гри господарі спромоглися всього на удар Фетьківа з-за меж штрафного майданчика, який майстерно парирував Олександр Красносельський.

Старт другої 45-тихвилинки був повністю за «Скалою». Довжани ледь не всією командою «штурмували» дулібські ворота, але до змістовних ударів справа не доходила. На 62-ій хвилині гостям вдалося вийти з-під «пресу» Довгого і організувати свій контр-випад, який влучним ударом з 20-ти метрів замкнув Остап Пульків, 0-3. Тут у «Скали» повністю опустилися руки і вже через декілька хвилин вони пропустили і четвертий м’яч. Павло Добровольський в стилі Мануеля Нойера вирішив підстрахувати своїх захисників, та трюк воротаря «Баварії» йому не вдався і Роман Славич, який до того з’явився на футбольному полі, ледь не з центра поля відправив м’яча в порожні ворота, 0-4.

dsc_0028

«0-4!, що взагалі відбувається?», – читалося в очах найвідданіших фанатів з Довгого, а дехто, не приховуючи власних емоцій, дозволяв собі висловлювання: «З такою грою, хлопці, ви точно не заслуговуєте чемпіонства». За останні 20-ть хвилин гри голами престижу в складі «Скали» відзначилися Гаврилів та Новікові, та ці взяття воріт були всього краплею в морі розчарувань.

Паралельний матч між Пукеничами та Добрянами завершився перемогою останніх, тому Довге за тур до завершення опускається на третю позицію та складає повноваження чемпіона Стрийщини.

В останньому турі довжани прийматимуть Піщани, які відстають від своїх майбутніх опонентів всього два очки, тому в разі поразки «Скала» може втратити і місце на п’єдесталі, та за словами одного з гравців: «Мені однакового, яке місце, тому що ми вже не перші».

«Скала» Довге – «Дуліби» 2-4

Голи: Гаврилів, 72, Новіков, 88 – Матульський, 9, 20, Пульків, 61, Славич, 68

«Скала» Довге: Добровольський, Шимків, Федьків, Гаврилів, Ємаєв, Кіндракевич, Вапеник, Яворів, Якименко, Балик, Альохін.

«Дуліби»: Красносельський, Бабій, Івасик, Каліцун, Щеглюк, Чурок, Пульків, Горбунов, Платонов, Кецик, Матульський.