Друга Ліга. Група А. Анонс 1-го туру

Друга Ліга. Група А. Анонс 1-го туру

Уже цієї неділі стартує Чемпіонат Стрийщини серед команд Другої ліги, де ми побачимо нові баталії та цікаві протистояння.

«Сокіл» Добрівляни – «Вівня»

Anons_Sfootball (1)sokilvivnya

Матч між цими командами, напевне, можна вважати дербі. Села розташовані близько один до одного, тому вівнянські вболівальники легко зможуть відвідати виїзний матч між цими командами. Минулого року обидві команди змагались у Третій лізі й зайняли 7 і 8 місце, тому очікуємо від команд рівної боротьби.

Прогноз сайту: 1-1

«Каменяр» Завадів – «Прикарпаття» Конюхів

Anons_Sfootball (1)каменяр

Дебютний матч конюхівського колективу після річної перерви випав на виїзний матч із минулорічною командою Другої ліги – завадівським «Каменярем».

Не зрозуміло, з яких причин конюхівська команда не приймала участь у попередньому розіграші. Команда з цього села була представлена лише в юнацькому турнірі.

«Каменяр» у попередньому сезоні виглядав доволі непогано і зумів нав’язати боротьбу багатьом лідерам, проте розмістились вони лише на 8 місці.

Прогноз сайту: 3-1

«Юність» Семигинів – «Автомобіліст» П’ятничани

Anons_Sfootball (1)

Якщо не брати до уваги матч Сихова та Ланів, то цей матч, безперечно, є окрасою туру. Обидві команди у минулому році мали хороші шанси зачепитись за призові місця, проте їм цього не вдалось.

Цього року «Юність» виявляла бажання заявитись у Першу лігу, проте, все ж відмовилась на користь боротьби за чемпіонство у Другій. П’ятничанський «Автомобіліст» за своїм потенціалом повинен грати у Першій лізі. У команди зараз є все для цього, проте керівники вважають по-іншому. Минулого року команди рівно закінчили чемпіонат, набравши по 34 залікових пункти.

Прогноз сайту: 2-2

“Скала” Розгірче – “Верховина-Епіцентр” Заплатин

Anons_Sfootball (1)розгірче

Минулого  сезону в Розгірчому, після довгих років очікування, відродився футбол. Команда завершила чемпіонат всередині Третьої ліги і з кожним матчем прибавляла.

Зараз у «Скали» появились серйозні інвестори, а, відповідно, можливість запрошувати хороших гравців. Минулого року команда проходила етап свого становлення. Зараз, взявши на проблемні позиції хороших виконавців, Розгірче може претендувати на найвищі нагороди Другої ліги. Зважаючи на вищесказане, можливість у них є.

Заплатин після річної перерви відновлює своє існування. Здавалося б, рік це зовсім мало, але у футболі це навіть дуже багато. Легше підтримувати команду, ніж відроджувати її з нуля. Про стан справ в команді «Верховина» нам невідомо, тому очікуємо від них справжньої боротьби на футбольному полі.

Прогноз сату: 4-1

“Кавсько” – “Райлів”

Anons_Sfootball (1)кавсько

Обидва колективи минулого року приймали участь у Третій лізі Стрийщини. Однак, результати у двох команд діаметрально протилежні. «Райлів» зумів тріумфувати у третьому за значенням дивізіоні Стрийщини, «Кавсько» до завершення сезону скотилось до найнижчих позицій.

Якщо «Райлів» зумів не лише розгубити, але й дещо підсили свою команду, то без всяких вагань їх можна віднесто до фаворитів першості.

Думаємо, що даний матч повинен проходити під диктовку однієї команди. Як воно буде, побачимо вже цієї неділі.

Прогноз сайту: 0-2

“Радар” Стрий – “Обрій” Гірне

Anons_Sfootball (1)радар

Матч цих команд перенесений аж на 3-тє травня, через участь Гірного у плей-офф Кубка Селищної та Сільських рад.

Напевне, після матчу Семигинів – П’ятничани, нійбільш інтригуюче протистояння.

Минулого року «Радар» не дограв чемпіонат у Другій лізі і знявся ще до завершення першого кола. «Обрій» ж довгий час йшов за лідерами Третьої ліги і в останніх турах зумів забезпечити собі бронзу чемпіонату.

Футбол в Гірному зараз на підйомі. Ще декілька років тому ніхто б не подумав, що команда буде грати в плей-офф Кубка Селищної та Сільських рад. Це зараз й  недивно, є ряд молодих хлопців, які об’єднані спільною метою і роблять заради неї все. Тому саме «Обрій» можна записати до «темних конячок» Другої Ліги.

Невідомо який зараз підбір виконавців у «Радара», тому загадувати щось відносно цієї команди дуже важко.

Прогноз сайту: 1-2

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)