Друга ліга. Група Б. Анонс 12-го туру

Друга ліга. Група Б. Анонс 12-го туру

Вже цієї неділі бере свій початок друге коло у Другій Лізі чемпіонату Стрийщини. Тури розташовані дзеркально (тобто останній стає першим, а перший останнім). Однак, в групі Б сталася маленька поправка у зв’язку із святкуванням Дня села у Стриганцях. Тому 12-ий тур буде дзеркальним до 10-го, а 13-ий – 11-го. Далі, як і в паралельній групі, повністю дзеркально.

«Воля» В. Задеревацька – «Лисовичі»

0_01

На лідерів Групи Б чекає найкоротший виїзд цього сезону у Волю Задеревацьку. Нагадаємо, що минулого сезону саме стадіон у Волі був домашнім і для «Лисович», але цього року лисовицька команда приймає своїх опонентів у селі Миртюки.

Саме у Миртюках відбувався матч першого кола, у якому номінальні господарі без особливих проблем розправились із «Волею» – 4-1.

До старту другого кола ходили чутки, що команда з Волі Задеревацької взагалі планує зніматися із чемпіонату. Наш сайт закликає «Волю» не робити поспішних кроків і не позбавляти людей такого задоволення, як недільний футбол.

Фаворит цьому матчі очевидний – це «Лисовичі». Однак, якщо в стартовому матчі другого кола в складі господарів будуть присутні їхні лідери, то їхнім географічним сусідам прийдеться вкрай непросто.

Прогноз сайту: 1-3

«Карпати» Олексичі – «Верчани»

0_02

Команда, яка посідає 4 місце у групі Б поїде в гості до колективу, який осів на останньому рядку.

Згадуючи минулий рік, «Карпати» боролись у Першій лізі Стрийщини, проте після великої кількості поразок, команда вирішила знятись з розіграшу.

Наразі, нам невідомо, як саме виглядатиме колектив з Олексич після можливості реєструвати нових футболістів, але якщо команда вирішила продовжити свої виступи, значить бути «хлопчиками для биття» бажання у них немає. Можливо, в другому колі карпатівців, нарешті, «прорве» і вона зможе потішити власних вболівальників перемогами.

Натомість верчанські футболісти мають на меті зачепитись за місце в плей-офф. Найближчі переслідувачі «Верчан» – малодідушицька «Свіча», яка в найближчому турі зіграє свій матч проти «Галичини» із Сихова, тому команді з правого берега річки Стрий потрібна тільки перемога.

Прогноз сайту: 2-4.

«Галичина» Сихів – «Свіча» М. Дідушичі

0_03

Дане протистояння повинне стати справжнім боєм двох команд.

В першому колі сихівська «Галичина» зазнала від Малих Дідушич чи не найганебнішої своєї поразки у цілому чемпіонаті. «Свіча» відправила у ворота сихівчан чотири сухих м’ячі.

Знаючи «Галичину», то вона свій чи не кожен матч проводить так, наче це їхня остання гра. Без вагань можна буде сказати, що господарі триматимуть в голові результат у Малих Дідушичах і намагатимуться реабілітуватися перед власними вболівальниками.

Поглянувши в таблицю, то 7 очок відриву від своїх недільних опонентів дозволяє вважати саме «Свічу» фаворитом цього протистояння. Однак, ми переконані, що «Галичина» зможе добитися позитивного результату у 12-му турі.

Прогноз сайту: 2-1

«Ураган» Станків – «Лани» Л. Соколівські

0_04

Даний матч несе таке ж підгрунтя, як і попереднє протистояння в нашому анонсі.

Абсолютний дебютант чемпіонату Стрийщини у матчі першого кола створив справжню сенсацію, перегравши вдома станківський «Ураган». Команда зі Станкова завжди ставила перед собою найвищі завдання, тому дана поразка доволі сильно вдарила по самолюбству кожного з гравців.

«Лани», як для дебютанта, доволі вдало виступили в першому колі, завершивши його на високій 6-ій позиції.  «Ураган» з такою ж кількістю залікових пунктів розташувався слідом за своїми недільними опонентами.

Ходили чутки, що станківська команда доволі непогано підсилилася в цю перерву між чемпіонатом і намагатиметься надолужити втрачене. Однак, команда з Ланів в другому колі вже повинна виглядати доволі зіграно і відбирати очки у лідерів чемпіонату.

Чи була випадковістю поразка Станкова від Ланів Соколівських у Подорожньому ? Побачимо вже цієї неділі.

Прогноз сайту: 4-2

«Комфорт+» Стрий – «Миртюки»

0_05

Гра між двома аутсайдерами групи Б, які щоб не стало будуть битися в цьому матчі за три очки.

«Миртюки» більш ніж впевнено у першому колі розібралися із своїми недільними опонентами – 5-2, що дозволяє саме їх вважати фаворитами даного поєдинку.

Можливо, саме хтось із цієї парочки зможе стати справжнім відкриттям другого кола, тому взяти три залікові пункти в цьому матчі прагнутиме кожен.

Прогноз сайту: 1-2

«Сокіл» Стриганці – «Україна» Загірне

0_06

В день свого заснування місцевий «Сокіл» зі Стриганців прийматиме свого близького сусіда «Україну» із Загірного. Саме цьому протистоянню віддамо статус центрального.

В першому колі команди в Загірному зуміли на двох забити 5 м’ячів, але в підсумку перемогу святкували саме господарі 3-2.

Ні для кого не секрет, що в складі «Сокола» грають декілька виконавців із Загірного, що ще більше підігріває зацікавленість до цього матчу.

Без сумнівів, «Україна» намагатиметься зіпсувати свято Стриганцям, але й «Сокіл», напевно, вже цілий тиждень думкою у цій грі.

Прогноз сайту: 3-2

Автор – Роман Щупак

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)