Дубль Апанащенко забезпечує перемогу жіночої збірної України над Албанією. Фото

8 квітня на «Арені Львів» національна жіноча збірна України з футболу в рамках відбору до ЄВРО-2017 приймала команду Албанії.

DSC_0168

В першому матчі наші дівчата не залишили своїм опоненткам жодного шансу і відвантажили у їхні ворота чотири «сухих» м’ячі.

Албанія наразі проходить процес становлення жіночого футболу у своїй країні і, відповідно, результату поки що немає – нуль у графі очки.

Перед початком звітного матчу президент ФФЛ Ярослав Грисьо та віце-президент ФФУ Володимир Лашкул нагородили кращу футболістку України 2015 року – Дар`ю Апанащенко.

DSC_0191

Сама гра, як і прогнозувалося, проходила під диктовку нашої збірної. Відчувалося, що головне завдання албанок – пропустити як омога менше м’ячів. Та вже на 15-ій хвилини підтвердила реноме кращої футболістки України Дар`я Апанащенко, яка з декількох метрів розстріляла воротаря албанської збірної.

DSC_0233

Другий тайм нічим не відрізнявся від першого. Наші землячки раз по раз штурмували ворота албанок, але шкірний, ніби зачаровани, не влітав у ворота. Згодом спрацювала заміна Володимира Реви: Таміла Хіміч із перших хвилин появи на полі додала нових красок в побудові атак збірної і на 73-ій хвилині  нашого 21-го номера збили у штрафному майданчику Албанії. «Вирок» судді вдало реалізувала Дар`я Апанащенко, яка записала у свій актив дубль. Після цього гра заспокоїлася і наші дівчата довели її до логічного завершення.

DSC_0283

Таким чином збірна України набирає 10 залікових пунктів і відривається від збірної Румунії, яка в домашньому матчі поступилася француженкам (0-1). Саме з гра з Францією буде наступної для наших дівчат, яка відбудеться вже через три дні.