Дубль Ярмоленка забезпечує Динамо перемогу над Карпатами. Фото

В останній день липня перший домашній матч в оновленій «Лізі Парі-Матч» проводили львівські «Карпати». Перегравши на виїзді кам’янську «Сталь» (0-3), зелено-білі приймали чемпіонів країни, київське «Динамо».

Дану гру гостріше розпочали саме гості. Андрій Ярмоленко, який відбув свою дискваліфікацію, не дозволяв ні секунди розслаблятися львівським захисникам. Однак, перший гострий момент створили «Карпати». Володимир Костевич прорвався своїм флангом і прострілив вздовж штрафного майданчика, Ігор Худоб’як намагався замкнути цю передачу, але з декількох метрів не влучив у ціль. Через декілька миттєвостей динамівці відкрили рахунок у матчі. Ярмоленко скористався помилкою на виході Підківки і відправив шкіряного вже в порожні ворота.

DSC_0053

Другий тайм краще розпочали зелено-білі, але атакувальний запал підопічних Сергія Зайцева тривав всього 15-ть хвилин, надалі «Динамо» перехопило ініціативу і забило другий м’яч. Андрій Ярмоленко, вийшовши на оперативний простір, з-за меж штрафного влучив точно під поперечку воріт «Карпат».

DSC_0097

Столична команда вдруге поспіль перемагає, а «Карпати». продовжать боротьбу за високі місця в інших матчах.

«Карпати» – «Динамо» 0-2

Голи: Ярмоленко, 31, 84

«Карпати»: Підківка, Ксьонз, Лобай, Нестеров, Кравець, Новотрясов, Чачуа, Худоб’як, Костевич, Мірошніченко, Бланко-Лещук

Головний тренер – Сергій Зайцев

«Динамо»: Шовковський, Антунеш, Драгович, Віда, Морозюк, Рибалка, Буяльський, Сидорчук, Ярмоленко, Гонсалес, Мораєс