Дуліби виривають у Великих Дідушич путівку до фіналу Кубка Незалежності. Фото

19 серпня на стадіоні в селі П’ятничани відбувався півфінальний матч Кубка Незалежності між «Дулібами» та великодідушицьким «Соколом».

Дулібський колектив зумів виграти свою відбіркову групу, а Великі Дідушичі були другими в групі А, поступившись лідерством Піщанам.

Гра у П’ятничанах розпочалась за ініціативи «Сокола», в одній із перших атак Петро Каліцун викотився лівим флангом на побачення із Олександром Красносельським, але дулібський воротар зумів повністю перекрити кут обстрілу і дідушицький нападник пробив точно в свого візаві. Згодом свою майстерність показав і страж воріт «Сокола» Роман Хомин. Всередині тайму правому хаву «Дуліб» вдалося прорватися своїм флангом і завдати потужного удару, з яким великодідушицький воротар не без проблем зумів впоратися, на добиванні першим був Андрій Федорів, але Хомин дограв епізод до кінця і вдруге врятував свою команду. На 41-ій хвилині матчі Ігор Бабурко заробив у власні ворота необов’язковий пенальті, схопивши за руку Романа Кобзу. Удар з позначки від Мар’яна Кочкодана майстерно парирував Олександр Красносельський, але на добиванні той таки Кочкодан не залишив жодного шансу дулібському воротарю, 0-1.

DSC_0019

На старті другого тайму тренер «Дуліб» кинув в бій свою «секретну зброю» – Романа Славича, який в своєму першому моменті вийшов на побачення з Хомином і не залишив жодних шансів останньому і відновив паритет в рахунку, 1-1.

DSC_0029

Забитий м’яч надав наснаги дулібським футболістам і вони всіма силами пішли в атаку. Довгий час всі їхні старання зводили до нуля відмінні дії великодідушицьких захисників.  На 74-ій хвилині на Петро Каліцун підіграв собі рукою на підступах до штрафного майданчика. Даний епізод не залишився поза увагою рефері матчу і був призначений штрафний удар. Роман Славич завдав гарматного удару, який, здається, і не побачив голкіпер «Сокола», 2-1.

DSC_0038

Надалі Великі Дідушичі намагалися перевести гру в екстра-тайм, але «Дуліби» свого вже не відпутили.

Тож, Дуліби, мінімально перегравши Великі Дідушичі, виходять до фіналу Кубка Незалежності, де їхнім суперником стане піщанський «Гравійник-Газовик», який в паралельному матчі здолав «Будівельник-Укртрансгаз» з Пукенич, 2-0.

«Дуліби» – «Сокіл» Великі Дідушичі 2-1

Голи: Славич, 51, 75 – Кочкодан, 42

«Дуліби»: Красносельський, Бабій, Каліцун, Щеглюк, Бабурко, Зуб, Шкіринець, Чурок, Федорів, Фурінець, Матульський.

«Сокіл» Великі Дідушичі: Хомин, Болехівський, Кравчик, Рибак, Чухна, Іванюк, Кочкодан, Пак, Каліцун Роман, Кобза, Каліцун Петро.