Дива не сталось. Добряни покидають Кубок Чемпіонів

17 квітня на стадіоні «Січ» у Добрянах відбувся півфінальний матч-відповідь Кубка Чемпіонів Львівщини, у якому добрянська «Буря Січ» приймала команду із Жовківщини – ФК «Синьковичі».

В першому матчі  між цими командами впевнену перемогу здобули синьковицькі футболісти з рахунком 4:1, тому для виходу в наступну стадію «Бурі Січ» потрібно було забивати мінімум 3, при цьому не пропустити.

Проте, план на гру був провалений уже на 3 хвилині матчі. Нападник гостей був першим в метушні, яка запанувала у штрафній і пробив без шансів для Чалого. Після такого епізоду гра була уже зіграна, проте добрянські футболісти хотіли перемогти перед своїми вболівальниками, не дивлячись на виїзний поєдинок.  Одного бажання виявилось замало: всередині матчу нападник гостей поблизу штрафної отримав хорошу передачу від партнера і подвоїв рахунок у зустрічі. Наступний гол добрянська команда пропустила з флангового навіс. Представник стрийського району під завісу першого тайму міг скоротити відставання, проте Роман Іваненко не реалізував пенальті: поперечка стала у нагоді голкіпера гостей.
DSC02266

Другий тайм команди просто догравали, адже все у цьому протистоянні було вирішено ще на початку першого тайму. Всередині 2 половини зустрічі стадіон побачив прекрасний гол зі штрафного, проте ним відзначився гравець «Синькович». Добрянські футболісти мали ще декілька моменті, але назвати їх гольовими – важко.

Буря Січ – Синьковичі 0-4

Буря Січ: Чалий, Сакаль, Іваненко, Матвіїв, Янкевич, Дубицький, Дубик, Мисишин, Матвіїшин Роман, Рип’як, Іванчишин

Синьковичі: Загарчук, Тимпишин, Зеликий, Дрьомов, Горзов, Барановський, Федик, Максимик, Рубан, Грубий Павло, Грубий Марян