Джаван: “Намагатимемось пробиватися – нам нічого іншого не лишається”

Джаван: “Намагатимемось пробиватися – нам нічого іншого не лишається”

Бразильський захисник «Браги» відповів на запитання представників ЗМІ.

– Джаване, які в тебе очікування від завтрашнього матчу та як би ти оцінив результат першої зустрічі для «Браги»?

– Завтра буде дуже складний матч! У «Шахтаря» великий плюс, адже він переміг у Португалії. Та, незважаючи на це, ми теж поки ще перебуваємо у чвертьфіналі Ліги Європи – і ми на це заслужили. Тому гра буде рівною.

– Як ви будете налаштовуватися і мотивувати себе на матч? Який футбол показуватиме «Брага», аби пройти до півфіналу Ліги Європи?

– Показуватимемо свій максимально кращий футбол. Коли грали із «Фенербахче», теж були розмови, що ми не зможемо пройти далі. Але ми знайшли в собі сили і довели, що здатні перемагати. Завтрашній матч, сподіваюся, не відрізнятиметься від зустрічі з турками.

– «Бразі» в будь-якому разі потрібно іти вперед, атакувати. Але водночас не можна пропускати, враховуючи, що «Шахтар» уміє діяти на контратаках. Як захисник, скажи: що треба робити «Бразі» на полі?

– Ми вивчили гравців донецької команди – вони швидкі та технічні. Якщо говорити про нашу оборону, то доведеться максимально закриватися, а футболістам групи атаки йти вперед – тут усе логічно. Знаємо, що в «Шахтаря» дуже якісні та досвідчені виконавці, в чому ми змогли переконатися в Бразі. Що ж, намагатимемось пробиватися – нам нічого іншого не лишається.

– Хто є найнебезпечнішим гравцем у «Шахтарі»?

– Звичайно, Тайсон! Це той футболіст, який ніби промацує суперників на полі, – таке про нього склалося враження. Його потрібно побоюватися більше за всіх.

Фото – Роман Щупак

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)