Фантастична кінцівка або страшний сон «Колоса»

Фантастична кінцівка або страшний сон «Колоса»

Ось і підходить до завершення Перша ліга Стрийщини. Залишилось всього 2 тури, після чого ми отримаємо Чемпіона сезону-2016.

Наразі на чемпіонське звання претендують аж чотири команди – «Буря Січ» Добряни, «Скала» Довге, «Будівельник» Пукеничі та «Сокіл» Великі Дідушичі. На даний час турнірна таблиця Першої ліги виглядає наступним чином:

12tur1

Ми довгий час обдумували, хто все-таки стане чемпіоном і хочемо вам описати найфантастичніший розвиток подій у Першій лізі нашого району.

Центральним матчем в передостанньому турі першості буде протистояння Пукенич і Добрян. Давайте уявимо собі, що «Будівельники» в даному матчі святкуватимуть перемогу і обійдуть «Бурю Січ» на один пункт в турнірній таблиці і завершать поточний чемпіонат з підсумковими 26-ма очками, так як гра з Нежуховом була зіграна раніше.

Паралельно з матчем у Пукеничах свої ігри гратимуть Довге та Дідушичі з Дулібами та Стрілковом, відповідно. Прикинемо, що обидва матчі будуть зіграні внічию.

Турнірна таблиця перед останнім туром набуде такого вигляду:

13tur1

В останньому турі «Буря Січ», чисто гіпотетично, грає внічию із «Стрілковом», як і їх прямий конкурент «Скала» в грі з «Газовиком-Гравійником» із Піщан. Великі Дідушичі, в свою чергу, вивезуть із Дуліб три очки.

Після останнього туру може виникнути просто неймовірна ситуація.

14tur1

На моїй пам’яті пригадується подібний випадок декілька років тому, коли в групі із трьох команд всі зіграли між собою внічию і довгий час велись дискусії, яким чином визначити переможця групи. Здається, тоді розглядали кількість червоних та жовтих карток кожної з команд, за результатом чого один колектив відсіявся, а двоє інших пробивали між собою пенальті.

Зважаючи на те, що при рівній кількості очок між двома першими командами повинен гратися “Золотий матч”, то вищесказані міри точно не годяться для визначення чемпіона Стрийщини. Тут постає питання – як в даній ситуації діятиме «Колос»? Які рішення будуть прийматися ?

Звичайно, це всього припущення, але, як показує практика, у футболі можливо все!

Автор – Роман Щупак

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)