Фаворити грають внічию. Пукеничі та Стрілків сильнішого не виявили

29 серпня пукеницький “Будівельник” в рамках 2-го туру Кубка Незалежності Стрийщини приймав команду “Стрілків”.

Загалом, перший тайм був доволі скупим на моменти. Краще в даному відрізку матчу виглядали підопічні Юрія Мацелка. “Стрілків” в основному, грав у свою гру: закидання на Климчука, прориви флангом, простіли. “Будівельник” більше намагався створювати атаки завдяки комбінаційній грі. Все ж, це й принесло їм успіх: в середині тайму Назар Шумельда впевнено прийняв м’яч і залишив під удар Степану Руднику. Півзахисник господарі хорошим ударом в правий нижній кут відкрив рахунок у матчі. Ближче до кінця першої половини зустрічі після метушні в штрафній господарям здалось, що м’яч попав у руку. Натомість, арбітр показав, що в даному епізоді був фол в атаці.

Другий тайм був більш цікавим для вболівальників, які вирішили відвідати дану зустріч. Одразу після перерви стрілківчани здобули право на штрафний удар в кількох метрах від штрафного майданчик. До м’яча підійшов один з кращих бомбардирів останніх років Чемпіонату Стрийщини – Іван Климчук. Сказати, що удар був з розряду тих, які не беруться буде неправильно, адже нападник пробив низом у дальній кут. В даному епізоді швидше була помилка воротаря, який зайняв неправильну позицію. Через кілька хвилин Олег Молебний прокинув м’яч повз захисників і проривався до воріт, але Микола Ашимберг, ціною фолу зупинив прорив гравця “Стрілкова”, за що побачив перед собою червоне світло – фол останньої надії. Вкінці матчу перемогу могли вирвати обидві команди, але результативність не була на їхньому боці.

Отож, 1-1 заслужений результат даного матчу і боротьба у групі Б за вихід у півфінал загострюється.

“Будівельник” Пукеничі: Лев, Ашимберг, Нізвецький, Мичко, Федорина, Шумельда, Арділь, Гетманчук, Рудник, Проць, Кащій

“Стрілків”: Брик, Лісовський, Данилко, Лучейко, Гнатів, Сало, Харик, Гладій, Череватий, Молебний, Климчук