Фламіні виводить «канонірів» в 1/8 Кубка Ліги

Центральним  матчем  1/16 Кубку англійської Ліги стало протистояння Тотенхема і Арсенала.

«Шпори» до звітного матчу підійшли в піднесеному настрої, адже напередодні здобули три очки проти Кристал Пэлас ,а от «каноніри» поступилися у виїзному грі команді Жозе Моуріньо 2-0.

amc2

Перший тайм проходив у притаманному для британського футболу стилі : багато боротьби та єдиноборств. Команди показали в’язку гру при якій більше пощастило команді Арсена Венгера. В одній з атак після удару Окслейда-Чемберлена голкіпер господарів Мішель Ворм відбив м’яч прямо перед собою, де першим на добиванні був півзахисник Аренала Матье Фламіні 0-1. З таким рахунком і завершився перший тайм.

amc8

Другий тайм жвавіше розпочали господарі і вже на 56-ій хвилині матчу центральний захисник Арсеналу Каллум Чемберс, зрізав м’яча в ближній кут власних воріт 1-1.
За 10 хвилин до закінчення матчу Фламіні ударом зльоту встановив кінцевий рахунок в матч. Таким чином,у 1-2 і Арсенал крокує далі в розіграші Кубка Ліги.

ТОТТЕНХЕМ- АРСЕНАЛ 1:2

Голи: Чемберс 56- Фламіні 26,78

Тоттенхем: Ворм- Роуз, Віммер, Фасіо, Триппьєр – Дайер(Нджіе 86), Керрол, Шадли (Аллі 75), Еріксен, Таусенд(Сон Хін-Мін 67) – Кейн

Арсенал: Оспіна – Дебюши, Мертесакер, Чемберс, Гіббс – Фламіні, Артета,  Окслейд-Чемберлен (Уолкотт 89), Ремсі, Кемпбелл (Санчес67) – Жиру