Футбол без голів. Миртюки та Свіча сильнішого не виявили. Фото

21 серпня, в рамках 17 туру Чемпіонату Стрийщини з футболу у 2 лізі ФК “Миртюки” приймав “Свічу” з Малих Дідушич. Цей матч був доволі важливим для малодідушицького колективу, адже кожна перемога наближує їх до плей-офф, а у разі втрати очок конкуренту можуть  максимально наблизитись до них. Враховуючи місце “Миртюк” у турнірній таблиці та домашню перемогу над ними з рахунком 3-0, можна стверджувати, що “Свіча” їхала тільки за 3-ма очками.

Матч команди розпочали доволі блідо. Все ж ближче до 10-ої хвилини Василь Принда з-за меж воротарського майданчика перевірив воротаря миртюківського колективу, але Андрій Цимбалій в даному епізоді зіграв правильно. Ближче до середини тайму після подачі з лівого флангу Роман Бойко ударом головою влучив у ворота, але арбітр матчу Роман Майкут вгледів оффсайд у даному епізоді.

Другий тайм теж не вражав своїми моментами у першій половині другого тайму. Можна лише відмітити удар зі штрафного Станіслава Квасного, який хорошим ударом обкрутив стінку, але м’яч пролетів над поперечкою. Відзначимо також помилки молодого голкіпера “Свічі”, який двічі ледь не “привіз” гол у свої ворота, невдало вибиваючи м’яч. Неприємний епізод стався на 72 хвилині зустрічі, коли Юрій Григорус за неспортивну поведінку отримав червону картку. Схоже, що цей епізод тільки мотивував малодідушицьку команду йти в атаку і вони доволі непогано проходили оборону миртюківської команди. Все ж забити їм не вдалось, тому, з чого матч розпочинали, тим і завершили –  0-0 на табло.