Футбольний король Польщі розправляється з Вольфсбургом

В центральному матчі 6-го туру між Баварією та Вольфсбургом Роберт Левандовскі за 9-ть хвилин оформив пента-трик,поставивши суперників на коліна.

У першому таймі господарі постійно пресингували, «промацуючи» суперника, але пропустили самі. На 26-й хвилині після контратаки, Каліджурі, який проводить 150-й матч у Бундеслізі, потужно пробив у ближній кут воріт Нойєра – 1: 0. На 31-й хвилині Алонсо виконав передачу зі штрафного, захист «вовків» відкотили м’яча прямо на Дугласа Косту, який перевірив реакцію Бенальо. А через хвилину «начудив» Нойер, вискочивши з м’ячем до центра поля. Каліджурі обікрав голкіпера, відпасувавши на Гіволагі. Удар француза по порожніх воротах зі своєї половини поля вийшов практично ідеальним – м’яч влучив у штангу.

У перерві Гвардіола зробив одразу дві заміни, випустивши Хаві Мартінеса і Роберта Левандовскі.

Те, що показав поляк за 45 хвилин потрібно було бачити. Роберт «загорівся», проводячи м’ячі у падінні, після провалів у центрі захисту, після попадання в штангу, після зрізки від Данте. До речі, якось відразу згадався матч Німеччина – Бразилія (7:1), де німці в такому ж стилі «принизили» саме Данте. Відзначимо, що пізніше Родрігес виніс із стрічки, не давши Левандовскі забити вшосте.