Голи Бернарда та Селезньова забезпечують хороший гандикап для «Шахтаря» перед матчем-відповіддю із «Янг Бойз»

26 липня на «Арені Львів» донецький «Шахтар» розпочав свою чергову єврокампанію. Завершивши минулорічний сезон в УПЛ на другому місці, доннечани змушені були розпочати свій похід в Лізі Чемпіонів з 3 кваліфікаційного раунду. Першим суперником підопічних Паулу Фонсеки став швейцарський «Янг Бойз», який в минулому році став теж віце-чемпіоном своєї країни.

Гра розпочалася для «Шахтаря» доволі нервово. Перші 15-ть хвилин гості повністю домінували на футбольному полі, лише хороша гра Пятова на виходах не позволила «Янг Бойз» відзначитися після численних подач з кута поля. Згодом «гірники» відвели небезпеку від власної половини поля і заграли в притаманну для себе гру. Підопічні Фонсеки довгий час контролювали м’яч і одного разу таки відправили його в сітку, але влучний удар у виконанні Едуардо рефері відмінив через положення поза грою. Та вже на 27-ій хвилині Бернард скористався провалом у захисті відправив шкіряного точно в ціль.

DSC_0054

Друга половина гри проходила повністю під диктовку «Шахтаря». На 55-ій  хвилині гостей залишив у меншості Вілотіч, який за фол на Бернарді отримав другий «гірчичник» і завчасно покинув поле «Арени Львів». Таким подарунком долі доннечани довгий час не могли скористатися. Євген Селезньов, який не задовго до того з’явився на футбольному полі, отримав пас на порожні ворота від Тараса Степаненка і нападник «Шахтаря» забив вже в класичній для себе манері, 2-0.

DSC_0114

Таким чином, даний результат дозволяє розраховувати на загальний успіх у цьому протистояння, але керманич «Янг Бойз» запевнив, що в матчі-відповіді «Шахтарю» прийдеться непросто. Гра в Швейцарії відбудеться вже 3 серпня.

«Шахтар» Україна – «Янг Бойз» Швейцарія 2-0

Голи: Бернард, 27; Селезньов, 75

Вилучення: Вілотіч, 55

«Шахтар» Україна: Пятов, Срна, Ордець, Кривцов, Ісмаілі, Марлос, Фред, Степаненко, Бернард, Тайсон, Едуардо

Головний тренер – Паулу Фонсека

«Янг Бойз» Швейцарія: Мвого, Саттер, Вилотіч, Роша, Лецякс, Бертоне, Саного, Сулеймані, Раве, Герндт, Оаро