Гравійник в додатковому часі вириває Кубок Незалежності

Гравійник в додатковому часі вириває Кубок Незалежності

24 серпня, коли Україна святкувала 25-ту річницю своєї Незалежності, команда Піщан та Дашави змагались за титул Кубка Незалежності Стрийщини із командою Дуліб на стадіоні “Січ” в селі Добряни.

На перших хвилинах обидві команди не поспішали йти в атаку, адже одна помилка в такому матчі може коштувати кубка. Все ж першими вдалось забити “Гравійнику-Газовику”. Богдан Тиркус прийняв м’яч поблизу кута штрафного і ударом в дальній кут не залишив Олександру Красносельському. Після цього Дуліби почали відкриватись. На 21 хвилині матчу дулібські гравці красиво розіграли поблизу лівого кута штрафної і Андрію Матульському не вистачило кількох сантиметрів, щоб вирівняти рахунок у грі.

Початок другого тайму теж не вражав великою кількістю моментів. Команди кілька раз обмінялись небезпечними моментами з подач із флангу. Також варто відзначити штрафні удари у виконанні Ярослава Матвіїва, які постійно влучали в площину, але Олександр Красносельський діяв правильно і нівелював усі удари. На 71 хвилині Андрій Федорів зумів вирівняти рахунок на табло своїм точним ударом у лівий кут воріт. Після цього обидві команди не поспішали йти вперед і завдавали небезпеку тільки дальніми ударами, але обидва воротарі у карколомний стрибках рятували свої команди.

Все ж в додатковому часі було помітно, що до серії пенальті може й не дійти. Такі роздуми підтвердив Іван Григорак, який скористався помилкою голкіпера Дуліб і вивів свою команду вперед. Надалі дулібські футболісти намагались щось створити, але сил у них було обмаль, ще й “Гравійник-Газовик” зіграв за результатом.

Заслужена перемога “Гравійника-Газовика” у Кубку Незалежності, з чим ми можемо їх тільки привітати. Хочеться також подякувати гравцям Дуліб, які теж сьогодні виклались на повну і подарували справжнє свято футболу.

DSC08833

“Дуліби” – “Гравійник-Газовик” Піщани-Дашава 1-2 (д.ч.)

Голи: Тиркус, 19, Григорак, 98 – Федорів, 71

“Дуліби”: Красносельський, Бабій Андрій, Каліцун, Щеглюк, Бабурко, Боженко, Чурок, Фурінець, Федорів, Пульків, Матульський

“Гравійник-Газовик” Піщани-Дашава: Бабій Олександр, Григорак Василь, Гаврильців, Гринишин, Вельгош, Турок, Матвіїв, Магомета, Попадюк Ростислав, Тиркус Богдан, Григорак Іван

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)