“Гравійник” впевнено крокує у фінал

19 серпня, на стадіоні у с. Дуліби в рамках півфінального матчу Кубка Незалежності з футболу пукеницький “Будівельник” боровся за путівку в фінал із спільною командою Дашави та Піщан – ФК “Гравійник”
Одразу варто відзначити екіпірування піщанського колективу – гравці даної команди отримали малиново-зелену форму. На перших хвилинах матчу не звично було за ними спостерігати, адже ми давно звикли бачити команду у синьо-білих кольорах.

Цього року колективи уже зустрічались між собою в рамках чемпіонату і тоді домашню перемогу з рахунком 2-1 здобули підопічні Юрія Мацелка завдяки голам Николишина та Кащія.

На кубок “Будівельник” не мав можливості розраховувати на Тараса Николишина, тому велика надія падала на його брата – Романа, проте молодий нападник лише нещодавно приєдався до одного з лідерів чемпіонату, тому наразі даний гравець ще не призвичаївся.

Загалом перший тайм був доволі млявий у виконанні обох команд і  особливих моментів згадати важко. Можна відзначити кілька проривів Андрія Гетманчука та старання Богдана Тиркуса та кілька небезпечних кутових. Помітно було, що команди не хочуть одразу кидати всі сили в атаку і добре оборонялись, відповідно про якусь постійно небезпеку говорити важко.

Друга половина зустрічі була доволі цікавою – 2 голи, 2 вилучення. Отож про все по порядку. “Будівельник” доволі непогано розпочав другий тайм. Хороший момент створив Тарас Кащій, який дальнім ударом намагався влучити в самісіньку дев’ятку, але м’яч пролетів біля самої стійки. Ближче до середини тайму після навісу з флангу Василь Вельгош боковими ножицями відкрив рахунок у матчі. Схоже це дуже сильно вдарило по пукеницьких футболістах і вони одразу пропустили вдруге: Василь Нізвецький помилився в простій ситуації, а помилка останнього захисника карається таким суперником. Богдан Тиркус спокійно переграв Володимира Кожухівського і практично зняв усі питання про переможця. Через кілька хвилин після цього стався доволі неприємний момент: Михайло Тиркус в одному з епізодів апелював на симуляцію збоку Святослава Турока і навмисне влучив м’ячем у лежачого гравця, після чого сталась сутечка, в якій прямі червоні отримали Василь Максимів та Михайло Тиркус. “Будівельник” зрозумів, що грати футбол уже пізно, тому команди спокійно дограли даний матч.

Окремо хочеться сказати про боковий арбітрів. Не звертайте уваги на вболівальників і не намагайтесь щось їм довести під час матчу, адже це й так нічого не змінить.

“Гравійник” Піщани: Бабій, Гаврильців, Турок, Вельгош, Гринишин, Григорак Іван, Максимів, Попадюк, Тиркус Богдан, Григорак Василь, Магомета

“Будівельник” Піщани: Кожухівський, Тиркус Михайло, Нізвецький, Кащій, Проць, Котула, Рудник, Гетманчук, Мичко, Федорина, Николишин

Голи: Вельгош 67, Тиркус 68