Хет-трик Климчука виводить “Стрілків” у фінал “Кубка Осені”

6 грудня на центральному стадіоні в селі П’ятничани відбувався півфінальний матч «Кубку Осені», в якому зійшлися ФК «Стрілків» та ФК «Угерсько».

Традиційно, поглянути на протистояння двох команд за путівку до фіналу турніру приходить чимала кількість вболівальників. Матч у П’ятничанах не став виключенням. Географічна близькість Угерська і П’ятничан дала своє, тому левова частка глядачів підтримувала саме «мадярів». Тай не потрібно відкидати той факт, що в рамках «Осіннього Кубка» за «помаранчевих» виступає лідер атак п’ятничанського «Автомобіліста» – Андрій Курилишин.

«Стрілків» на цей матч вийшов у своєму оптимальному складі.  В «Угерська» не прибув на матч Тарас Николишин, якого в центрі поля змушений був замінити Богдан Зарічний. У цій зустрічі здивувала роль одного з найкращих півзахисників району – Назарія Шумельди, який діяв, як ніколи, глибоко. Всі звикли, що Шумельда розганяє атаки своєї команди, а в цьому матчі він грав класичного опорника. Можливо, це був такий тактичний задум тренера або просто Шумельда ще не зовсім оговтався після травми.

На фото - Назарій Шумельда (Стрілків) та Тарас Череватий (Стрілків)
На фото – Назарій Шумельда (Угерсько) та Тарас Череватий (Стрілків)

Перший тайм показав, що на полі зіткнулися дві по-справжньому сильні команди, які будуть битися за кожен клаптик поля. Велика кількість фолів, а відповідно і попереджень, стали цьому підтвердженням. Вже ближче до завершення першої половини гри підтвердив реноме кращого нападника Стрийщини Іван Климчук. Спершу стрілківський «феномен» після подачі з кутового виявився найпрудкішим у штрафному майданчику і зумів відкрити рахунок у зустрічі. Через декілька хвилин Климчук після вивіреної подачі з правого флангу від Павлучковича ударом у  поданні головою збільшив перевагу своєї команди. Вже в компенсований арбітром час, протіснивши Сергія Чорнія , викотився на побачення з Гаруном і без проблем записав у свій актив хет-трик. Відверто кажучи, такого розвитку подій у першому таймі не очікував ніхто. Одразу після свистка про завершення тайму у всіх було лише одне на думці : «Чи зможе «Угерсько» створити диво і оговтатися після такого?».

З перших хвилин другої 45-хвилинки «мадяри» кинулися відігравати величезний гандикап. Чи не найактивнішим протягом цілого другого тайму був Ростислав Великошич. Спочатку нападник «Угерська» з вбивчої позиції головою не поцілив у ворота, а згодом вже Петрушка врятував «Стрілків» після точного удару Великошича. Через декілька миттєвостей голкіпер «Стрілкова» збив нестримного Великошича у своєму штрафному і рефері Ігор Куль казав на пенальті. Ігор Латинишин з одинадцятиметрової позначки відквитав один гол для «Угерська». 3-1.

На фото - Ігор Латинишин (Угерсько) реалізовує пенальті
На фото – Ігор Латинишин (Угерсько) реалізовує пенальті

В середині тайму Богдан Вітрів зробив вивірену подачу у карну зону на Ростислава Великошича, який у падінні «ножицями» перевірив на міць поперечку воріт «Стрілкова». Після цього моменту стрілківчани зуміли відвести гру від своїх воріт і створити декілька моментів на половині поля «Угерська». На 85-ій хвилині зустрічі, як і рік тому, нерви здали у Богдана Вітріва, який на «рівному місці» отримав два попередження і залишив «помаранчевих» у меншості. Фінальні потуги «Угерська» забити ще бодай один гол розбивалися в оборонні редути «Стрілкова».

На фото - Ростислав Великошич (Угерсько) та Роман Каліцун (Стрілків)
На фото – Ростислав Великошич (Угерсько) та Роман Каліцун (Стрілків)

Таким чином у фінал цьогорічного «Кубку Осені» виходить ФК «Стрілків», де пару йому складе непроста команда « Карпати» Ланівка, яка в паралельному півфіналі в селі Нежухів познущалася над ФСК «Україна» Загірне (4-0).

“Стрілків” – “Угерсько” 3-1

Голи: Климчук 39, 42, 45+1 – Латинишин 61 (п).

“Стрілків”: Петрушка, Мачоган, Каліцун, Лісовський, Піщальник, Череватий (Молебний, 80), Данилко, Сало, Гуда, Климчук (Романчук, 90+2), Павлучкович.

“Угерсько”: Гарун, Курилишин, Вітрів, Чорній, Климкович (Феденець. 46), Николишин, Латанишин, Шумельда Кононець, Бицко, Великошич.

Вилучення: Вітрів 85.