“Карпати” Ланівка – “Стрілків”. Анонс

“Карпати” Ланівка – “Стрілків”. Анонс

11 грудня. 13:00. Добряни. Стадіон “Січ”. Осінній Кубок Стрийщини. Фінал

Присутність “Карпат” та “Стрілкова”, напевне, нікого не здивувала. Але, на те, що обидві команди будуть у фіналі мало хто ставив, адже усі чекали, що один з цих колективів розіграє кубок з “Угерськом”.

Все змінила поразка діючих володарів трофею –  “мадярів” у півфіналі з ФК “Стрілків”. Стрілківські футболісти перевершили своїх візаві не тільки у рахунку. Хет-трик Климчука й заслужена перемога вивела їх у фінал.

Ланівчани, у свою чергу, розгромили ФСК “Україну”(4-0), тим самим гучно заявили про свої наміри. Перемога була здобута завдяки дублю Романа Піцура, Тараса Баля та Ярослава Лучейка. Загалом “Карпати” дуже добре себе показали у цьому турнірі, набравши максимум очок на груповій стадії.

Фаворита у цьому матчі визначити важко, адже дві команди перебувають у хорошій формі. Особливий акцент варто зробити на атакуючих ланках команд. На вістрі атак у клубів є нападаючі високого рівня – Роман Піцур та Іван Климчук, відповідно. Піцур пограв на вищому рівні, а останні сезони проводить за “Кар’єр” з Торчинович в “Прем’єр лізі” Львівської області. Іван Климчук – найкращий бомбардир Чемпіонату Стрийщини останніх років. Його швидкість, гра головою та холоднокровність змушують захисників солодко спати після персональної гри з Климчуком.

Отож, хто стане володарем Осіннього Кубка? Фінал обіцяє бути цікавим, а переможець стане відомим 13 грудня.

Орієнтовні склади команд

“Карпати” Ланівка: Левицький, Лучейко Ярослав, Баль Тарас, Баль Ярослав, Піцур, Долгоп’ят, Теплий, Сенько, Лучейко Назар, Сенищ, Биць

“Стрілків”: Петрушка, Мачоган, Каліцун, Лісовський, Піщальник, Череватий, Данилко, Сало, Гуда, Климчук, Павлучкович.

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)