“Карпати” мінімально поступаються “Дніпру” на “Арені Львів”

20 березня на стадіоні «Арена Львів» місцеві «Карпати» в рамках 19-го туру «Ліги Парі-Матч» приймав дніпропетровський «Дніпро»

DSC_0013

На минулому тижні львів’яни після тривалої перерви переїхали з старенької «України»  на «Арену Львів». В напруженому матчі зелено-білі поступилися лідеру чемпіонату – київському «Динамо» (1-2).

Саме завдяки «Дніпру» столичній команді вдалося одноосібно очолити турнірну таблицю. Дніпряни минулої неділі несподівано, але переконливо здолали донецький «Шахтар» (4-1).

Загалом звітна гра проходила під диктовку «Дніпра». Підопічні Маркевича грали «першим номером» і лише подекуди дозволяли «Карпатам» вийти зі своєї половини поля. Активний пресинг дніпрян одразу після втрати м’яча заставляв львів’ян демонструвати не властиві їм помилки.

В першому  таймі  згадуються лише удари Шахтова і Руіза, які своїми відмінними діями нівелював Мисак.

DSC_0068

У другому таймі зелено-білі створили єдиний момент, який міг перекрити всю перевагу «Дніпра» на футбольному полі: Кльоц, який по перерві змінив Чачуа, викотився на побачення із Лаштувкою, львів’янин не став бити, а викотив під удар Ксьонзу, але останній дещо забарився і момент був згаяний. І вже через декілька миттєвостей синьо-біло-блакитні відкрили рахунок у матчі. Євген Шахов знайшов у штрафному майданчику мега-активного Зозулю і єдиний нападник дніпрян підтвердив свій високий клас. Після забитого м’яча, «Карпати» не робили навіть спроб відігратися, тому закономірна перемога «Дніпра».