Карпати та Чорноморець голів не забивали

У 8-му турі львівські «Карпати» та одеський «Чорноморець» розписали безгольову нічию, 0-0.

Перший тайм гості «Арени Львів» можуть записати собі в актив. У «моряків» двічі мав можливість відзначитися Хобленко, та свої гольові моменти йому реалізувати не вдалося. «Карпати» відповіли прострілом Худоб’яка, який ледь у власні ворота не зрізав Хочалава.

Друга половина гри нічим особливим не запам’яталася. Вже на компенсованих арбітром хвилинах новачок львів’ян Ярошенко міг вирвати перемогу для «зелено-білих», але головою з декількох метрів не влучив у площину воріт.

Тож «Карпати» здобувають свій перший заліковий пункт після серії із чотирьох поразок і з доробком в «мінус 1» замикають турнірну таблицю УПЛ. «Чорноморець» з 13-ма очками піднявся на 5-ту сходинку, випередивши «Ворсклу», яка завтра зіграє свій матч проти донецького «Шахтаря».

«Карпати» Львів – «Чорноморець» Одеса 0-0

«Карпати» Львів: Підківка, Зубейко, Нестеров, Лобай, Кравець, Вербний, Костевич, Худоб’як, Ярошенко, Кадимян, Бланко-Лещук

Головний тренер – Сергій Зайцев

«Чорноморець» Одеса: Боровик, Давид, Ковалець, Коркішко, Хобленко, Калітвінцев, Смірнов, Татарков, Мартиненко, Люлька, Данченко