“Карпати” везуть трофей в Ланівку

“Карпати” везуть трофей в Ланівку

Головний матч Осіннього Кубка підходив під заголовком колективної сили та індивідуальності форварда. Тобто Ланівки проти Климчука.

Проте, якщо розібратись, «Стрілків» на цьому турнірі показав, що є також командою, як і «Карпати». Климчук став героєм півфіналу в матчі з «Угерськом», оформивши хет-трик. Якщо взяти під мікроскоп ланівський колектив, тоді усі подумають про Піцура: гравець, який пограв на серйозному рівні й може сам вирішити долю матчу, проте цього розіграшу кубку не тільки потужним форвардом вирізнялась команда.

Фаворита матчу напередодні гри визначити було неможливо. Його могла показати тільки гра, яка, до речі розвивалась на високих швидкостях.

Обидві команди добре підготувались до цього матчу й намагались перекрити кисень нападникам. У «Карпат» в першому таймі це вийшло ідеально: Іван Климчук практично увесь тайм діяв без м’яча. Ланівчанські захисники виграли практично всю верхову боротьбу, якої в матчі було достатньо.

LS3-0005

Загалом гра «Карпат», яка може «засушити» будь-якого суперника, зламати його плани,а згодом зловити свій момент для вирішального випаду, це теж велика заслуга.

Саме свій момент ланівчанська команда використала в середині тайму. Роман Піцур прекрасним дальнім ударом зі штрафного відкрив рахунок матчу. Голкіпер команди зі «Стрілкова» у цей момент, напевне, відчув деяке дежав’ю, адже минулого року він дійшов до фіналу й поступився. Проте тоді Тарас Петрушка захищав кольори команди, яка цього року була йому уже суперником – ланівські «Карпати».

LS3-9767

В перерві матчу карпатівці отримали настанови від свого однесельчанина – головного тренера дніпродзержинської «Сталі» Володимира Мазяра, який вирішив відвідати цей матч, адже багато років віддав стрийському футболу.

276809

В другому таймі «Стрілків» намагався переламати хід зустрічі, проте навіть коли їм вдавалось підступитись до воріт суперника, ланівчанські захисники не давали м’ячу пройти крізь насичену оборону. Флангові передачі теж не призводили до небезпеки. В цьому є велика заслуга В’ячеслава Левицького. Як усім відомо: впевнена гра голкіпера передається усій команді.

В цьому матчі було багато емоцій. Пристрасті не вщухали. Взагалі, обидві команди сповідують силовий футбол, тому по-іншому, напевне, й бути не могло. Це призвело до великої кількості попереджень та вилучення нападника «Карпат» Романа Піцура.

«Стрілків» отримав перспективний штрафний вкінці матчу і міг врятувати хід зустрічі, проте м’яч, після удару Віталія Сала, розминувся зі стійкою.

LS3-0007

Отож, заслужена перемога “Карпат” і трофей прямує в Ланівку. Те, що не вдалось минулого року, вдалось 13 грудня 2015 року. Ця дата надовго закарбується в пам’яті вболівальників та футболістів ланівської команди.

“Карпати” Ланівка – “Стрілків” 1-0

“Карпати” Ланівка: Левицький, Баль Тарас, Баль Ярослав, Піцур, Теплий, Сенько, Лучейко, Сенищ, Биць, Лучейко, Колос

“Стрілків”: Петрушка, Гуда, Лісовський, Данилко, Мачоган, Піщальник, Череватий, Сало, Хоміцький, Климчук, Павлучкович

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)