Ланівка впевнено крокує в фінал

Ланівка впевнено крокує в фінал

6 грудня, Нежухівський стадіон «Нива» приймав півфінальний матч Осіннього Кубка Стрийщини, в якому ланівські «Карпати» мірялись силами з ФК «Україна» Загірне.

До Осіннього Кубка Ланівка провела хорошу селекційну роботу, підписавши знатних майстрів своєї справи – Олега Теплого та В’ячеслава Левицького. “Україна” зуміла підсилитись юніором “Скали” Романом Дуткою, який є доволі перспективним голкіпером, Назарієм Яворівим, Олегом Лоїком та Олегом Кравцем.

 

Незважаючи на одвічне протистояння “Угерська” та “Стрілкова”, який зустрічались у паралельному матчі, цей поєдинок змусив привернути увагу достатньої кількості глядачів. Причини: хороше географічне положення Нежухова, стадія матчу, присутність місцевих та  вболівальників команд-півфіналістів.

DDA-08233

Обидві команди з перших хвилин кинулись у бій, проте ланівчани швидко взяли під свій контроль зустріч, “Україна” лише запам’яталась дальніми ударами свого лідера Микієвича. Натомість “Карпати” постійно нагнітали над воротами Дутки. Найбільш активним у першому таймі слід відзначити лівого вінгера Ярослава Лучейка, який змарнував дві прекрасні нагоди на початку матчу. Проте півзахисник не відійшов у тінь й уже на 31 хвилині вийшовши віч-на-віч з голкіпером, вивів “Карпати” вперед. Не встигла секундна стрілка зробити 4-ох повних обертів, як Роман Дутка був змушений виймати м’яча з воріт. Роман Піцур показав свою швидкість у всій красі й пробив точно у правий кут воріт. Надалі “Україна” намагалась щось змінити до перерви, але “Карпати”і самі нічого не створювали, і не давали атакувати загірнянській команді.

DDA-08274

Друга половина матчу показала, хто заслуговує бути у фіналі. Повна перевага ланівчан призвела до розгромного рахунку. Гравці “Карпат” могли забивати й більше, проте Роман Дутка виконав кілька чудових сейвів. Насправді, воротар “України” найбільше запам’ятався у складі цієї команди вболівальникам, які відвідали цей матч. На 76 хвилині Дутка одягнув футболку польового гравця й пішов у напад. Доволі цікавий момент, проте молодому воротарю не вдалось запам’ятатись чимось особливим на полі в білій футболці.

Проте, перед тим, як Роман змінив своє амплуа, загірнянський голкіпер пропустив ще один гол, автором якого став Тарас Баль. Крапку в матчі на останніх хвилинах поставив один з найкращих нападників району – Роман Піцур, замкнувши поперечну передачу.

DDA-08302

«Карпати» Ланівка – «Україна» Загірне 4:0

Голи: Лучейко Ярослав 31, Піцур 35, 86 , Баль Тарас 72

«Карпати» Ланівка: Левицький, Лучейко Ярослав, Баль Тарас, Баль Ярослав, Піцур, Долгоп’ят, Теплий, Сенько, Лучейко Назар, Сенищ, Биць

«Україна» Загірне: Дутка, Климишин, Плахта, Канарський, Лоїк, Захарків, Кравець, Микієвич, Прядко, Яворів, Гудзоватий

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)