Кубок до Дня Незалежності може не відбутися

Кубок до Дня Незалежності може не відбутися

6 липня в Залі Засідань Стрийської Районної Ради відбувались збори відносно проведення традиційного Кубка до Дня Незалежності. На сьогодні свою участь в розіграші Кубка погодили всього-на-всього шість колективів: «Будівельник-Укртрансгаз» Пукеничі, «Дуліби», «Буря Січ» Добряни, «Сокіл» Великі Дідушичі, «Гравійник-Газовик» Піщани-Дашава та «Лисовичі». Зважаючи на таку малу кількість команд, традиційний для Стрийщини Кубок Незалежності може взагалі не відбутися.

На думку нашого сайту, то дана ситуація – це зрада стрийському футболу та власним вболівальникам. Пік сезону. Проведення двох ігор в тиждень не мало стати для команд чимось неймовірним. В заявці кожного з колективів Стрийщини від 20 до 25 гравців і назбирати хоча б 11 – це діло техніки. Ряд гравців не отримують ігрової практики під час чемпіонату Стрийщини і лише Кубок міг стати відправною точкою, де їм би довірили місце в основі і вони змогли довести свою профпридатність.

Візьмемо до прикладу еталон світового футболу – АПЛ, де тренери відверто ігнорують кубкові змагання і виставляють туди резервний склад, після чого деякі з гравців закріпляються в основі.

Тай багатьох команд Другої ліги повинна привабити можливість попробувати свої силами із колективами вищими за класом. Ну а Перша ліга повинна поїхати і продемонструвати якісний футбол там, де його на разі не вистачає.

Не потрібно ставити перед собою завдання перемогти, а надати можливість своїм виконавцям, тай вболівальник із задоволенням прийде ввечері поглянути на футболу.

18:00 чи 19:00 – це найкращий час для футболу, де гравці можуть повністю продемонструвати свою кращу гру, а не щонеділі «вмирати» о 13:00 чи 14:00.

Пропозиції нашого сайту

  1. Формат Ліги Чемпіонів, тобто 8 груп по 3-4 команди, з яких виходять по дві і play-off з двох поєдинків (дома/виїзд). Подібний формат практикувався 2 роки тому і вболівальник із задоволенням спостерігав за такими баталіями.
  2. Формат за прикладом ЄВРО-2016. Тут роз’яснювати не потрібно. Ми наразі являємося свідками цих подій.
  3. Формат «класичного Євро» – 16 команд, 4 групи, з яких 2 команди виходять далі і дві і play-off з двох подинків (дома/виїзд).

Наш сайт повністю проти формату розіграшу Кубка Незалежності за форматом простого play-off. Зіграти 2 гри з однією командою і покинути турнір, це якось недуже правильно.

Тому адміністрація сайту наполегливо закликає команд подарувати своїм вболівальникам ще більше свята футболу та заявитися на Кубок Незалежності.

Подати заявку на Кубок можна буде до 12 липня.

 

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)