Квасний вириває нічию для Миртюк. Фото

Квасний вириває нічию для Миртюк. Фото

Завершували ігровий день 7-го туру у груп Б «Миртюки» та «Лисовичі»

Дане протистояння вже встигли охрестити «дербі миртюківського стадіону». Нагадаємо, що цього сезону домашньою ареною для «Лисович» є стадіон у Миртюках.

До звітного матчу «Миртюки» та «Лисовичі» підійшли в діаметрально протилежних позиціях у турнірній таблиці. Лисовичі, не втративши жодного залікового пункту, очолювали групу Б, а нижче Миртюк у турнірній таблиці були лише «Комфорт+» та Олексичі.

Старт гри був доволі прогнозований. «Миртюки» реально оцінювали свої шанси і грали повністю від оборони. «Лисовичі» з кожною хвилиною нарощували свій натиск на ворота номінальних господарів і всіма силами намагалися пройти насичену оборону «Миртюк». Єдиний момент у першому тайму створила команда із лисицею на грудях. Тарас Щербан знайшов у штрафному майданчику нестаріючого Ігоря Щербія, який з декількох метрів пробивав по воротах, але в цьому епізоді відмінні дії продемонстрував голкіпер «Миртюк» Андрій Цимбалій.

В другому таймі «Миртюки» дещо оживили свої атакувальні потуги і дещо вирівняли гру, але створити щось змістовне біля воріт «Лисович» їм не вдавалось. На 72-ій хвилині свій черговий м’яч за лисовицьку команду забив Денис Кушина, який точним ударом замкнув передачу з флангу.

DSC_0082

Матч наближався до свого логічного завершення і 7-ої поспіль перемоги «Лисович». Місцева команда на компенсованих арбітром хвилинах організувала справжній штурм воріт номінальних гостей.На 90+3-ій лисовицькі захисники не зуміли втримати у карному майданчику свого колегу із складу «Миртюк» Станіслава Квасного, який ударом головою зрівняв рахунок і здобував для своєї команди такий потрібний один заліковий пункт.

DSC_0099

Тож, лише в сьомому турі «Миртюки» зуміли відібрати очки у лідера групи Б. Ми не раз повторювали, що колектив із Миртюк може добиватися успіху, лише потрібно працювати. Здається, наші передбачення були не випадковими. Для «Лисович» цей матч повинен стати хорошим уроком, щоб надалі не допускати фатальних помилок на останніх хвилинах

«Миртюки» – «Лисовичі» 1-1

Голи: Квасний, 90+3 – Кушина, 72

«Миртюки»: Цимбалій, Квасний, Бойко Назар, Романчук, Федик, Кравець, Кульчицький, Грохола, Притула , Патушин, Максимів.

«Лисовичі»: Гнатик, Яців, Щербан, Кобута, Гишпіль, Кушина, Пилипчій, Пилипів, Галів, Макара, Щербій

Автор статті та фото – Роман Щупак

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)