Лисовичі переграли Станків (ФОТО)

7 травня на стадіоні «Довге-Арена» відбувся другий тур Чемпіонату Стрийщини серед комад Другої Ліги у групі Б, в якому «Лисовичі» приймали «Ураган» зі Станкова. Саме довжинський стадіон в найближчих матчах стане домашнім для підопічних Ігоря Щербія.

Обидві команди зустрічаються між собою ледь не кожного сезону, тому вже встигли вивчити один одного досконало.

Також в складі обох колективів були присутні два колоритні персонажі – Святослав Ониськів та Дмитро Рубльовиський, які довгий час захищали кольори команди, яка в цей день була напроти.

Загалом гра не вдалася. Всі виконавці дуже люблять жалітися, що в селах немає хороших полів і не можуть показати свою найкращу гру. Тут штучний газон «Довге-Арена», на якому можна грати в пас і демонструвати хороших футбол. Однак, командам на це було начхати, тому старт поєдинку проходив в доволі жорстокій боротьбі, а м’яч лише подекуди опускався на землю. Всередині тайму, після ряду помилок станківських
захисників, відкрив рахунок у матчі Денис Кушина.

Надалі «Лисовичі» мали ще два хороших моменти, щоб відзначитися, але в них свою команду виручав кіпер «Урагана» Іван Форкуца.

В перерві лисовицькі футболісти зробили висновки із тайму першого і почали діяти більш комбінаційно, натомість Станків нічого в своїй грі не став змінювати.

Всередині другої половини гри номінальним господарям матчу вдалося організувати стрімку контратаку, яку ціною фолу в своєму штрафному майданчику зупинив Володимир Паламар.

Рефері матчу Роман Желіхівський вказав на пенальті. До одинадцятиметрової позначки підійшов Тарас Пилипів. Лисовицький півзахисник пробив точно по центру, де і стояв Іван Форкуца, але зумів дограти епізод до кінця і з другої спроби відправити м’яча в сітку.

На 73-ій хвилині Андрій Кушина залишився без опіки під час виконання кутового удару і без особливих проблем довів рахунок до розгромного.

Надалі «Лисовичі» мали ще декілька моментів, але захист «Урагану» зумів більше не пропустити. Тож, 3-0 – закономірна перемога лисовицької команди.

Відверто, гра повністю розчарувала і якщо обидві команди продовжуватимуть демонструвати такий рівень футболу, то будуть бовтатися в нижній половині таблиці, де їх вже роками не бачили. Сподіваємося, що «Лисовичі» і «Ураган» зроблять висновки з цього поєдинку і будуть рухатися в правильному напрямку.

«Лисовичі» – «Ураган» Станків 3-0

Голи: Кушина Денис, 23, Пилипів, 63, Кушина Андрій, 72

«Лисовичі»: Лютий, Яців, Ониськів, Кушина Андрій, Пилипчій, Кушина Денис, Стефанків, Макара, Пилипів, Панфілов, Щербан

«Ураган» Станків: Форкуца, Ковальський, Рубльовський, Гикавий, Паламар Василь, Ратальський, Паламар Володимир, Андрусів, Ліпчанський, Романський, Щупак