Максвелл: “Шахтар – це хороша команда в плані атаки”

Максвелл: “Шахтар – це хороша команда в плані атаки”

Гравець французького ПСЖ прийшов на прес-конференцію напередодні матчу другого туру Ліги Чемпіонів проти Шахтаря і відповів на запитання преси.

– Перемога в  завтрашньому матчі проти Шахтаря дасть Вам перевагу далі в кваліфікації?

– Завтрашній матч дуже важливий. Ми будемо грати  за три залікові пункти. Завтра все побачимо на полі.

– Ви недуже себе проявляли в останніх матчах. Як ви себе відчуваєте перед завтрашнім поєдинком ?

– Ми приїхали в хорошому настрої. Той запас, який ми набрали в чемпіонаті Франції дозволяє себе добре почувати. Не можна сказати, що ми знаходимося в хорошому тонусі. Надіємося, що завтра буде хороший матч і ми проявимо себе в найкращим чином.

– Один з ваших гравців був травмований і нещодавно не хотів відповідати фрацузькою на прес-конференції. Як ти дивишся на це і як ти себе відчуваєш?

– Ви казали про Ібрагімовіча ? Він професіонал. Так, він був травмованих В останніх матчах виходив в складі. Мені інколи смішно чути такі питання з вашої сторони.

– Тьяго Сілва сказав, що ПСЖ найкраща команда в якій він грав. Ви теж так вважаєте ?

– Я згоден з ним. Навіть те, що я грав в Барселоні. ПСЖ –  це новий колектив, з новими гравцями, які формують команду. Які володіють відмінними якостями. Лише позитив відносно цього.

-Скажіть, ми бачили ПСЖ в різному стані у Франції і в Лізі Чемпіонів. Чому команда виглядає по-іншому. Це для вас різні турніри ?

– Що стосується підготовки, то вона завжди однакова.  Бувають підйоми і падіння. Хоч, кожен гравець старається повністю викладатися у всіх турнірах. Для мене немає різниці. Ми нормально виглядаємо в цих турнірах.

– Як захисник, Ви очікуєте, що в захисту буде багато роботи ?

– Звичайно, ми готуємося до потужної гри Шахтаря. Це хороша команда. Ми будемо добре грати в захисті. Будемо старатися знайти щастя в атаці. Якщо переможемо, то будемо тільки цьому раді.

– Дві перемоги в чемпіонаті Вам додали наснаги. Ви будете проводити вже третій матч, не відчуваєте втоми ?

– Не думаю, Ми привикли до такого ритму. Ми розуміємо, що це буде важкий матч. Поки нема втоми. Завтра все покаже гра.

– Хто на вашу думку найнебезпечніший гравець в Шахтарі ?

– По-перше, ми проаналізували гру Шахтаря – це хороша команда в плані атаки. Вся лінія нападу дуже хороша. Будемо грати в свій футбол.

Автор – Роман Щупак

Фото – Богдан Заяц

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)