Малишев та Нем виводять “Шахтар” у фінал Кубка України

11 травня на «Арені Львів» донецький «Шахтар» в другому півфінальному матчі приймав «Олександрію». Перша гра завершилась внічию 1-1, тому шанси на вихід були в обох колективів.

Перед матчем протокол «гірників» дещо здивував, але не стартовим складом, а тим, що 20-тирічний Віктор Коваленко виводив «Шахтар» на поле з капітанською пов’язкою.

DSC_0029

З перших хвилин стало помітно, що за місце у фіналі команди будуть битися до останнього. Витримавши стартові потуги гостей з районного центру, підопічним Луческу вдалося вийти вперед: Максим Малишев найвище вистрибнув після подачі зі стандарту і головою відправив м’яча у сітку.

DSC_0051

Надалі «Шахтар» не збавляв обертів, але «Олександрія» грамотно оборонялася.

Гра у другому таймі проходила здебільшого у центрі поля. Пожвавили гру заміни, але спрацювала тільки одна – Веллінгтон Нем,який компенсованих арбітром хвилинах  виграв боротьбу у кіпера гостей і відправив шкіряного вже у порожні ворота. 0-2.

DSC_0095

Тож «Шахтар» у фінальному матчі Кубка України складе компанію «Зорі», яка за дві години до того обіграла дніпропетровський «Дніпро», 2-0.

Надіємося, що «гірники» вчинять по-чоловічому, дозволивши орендованим гравцям у луганській команді вийти у фінальному матчі Кубка, який відбудеться наступної середи у Львові. Початок о 17:00.

Голи: Малишев, 15, Нем, 90+2

«Шахтар» Донецьк: Каніболоцький, Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаілі, Степаненко, Малишев, Коваленко, Тайсон, Марлос, Едуардо

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Леонов, Пономар, Запорожан, Грицук, Дедечко, Імереков, Банада, Козак, Басов