Мірча Луческу: “Подивимося, що протиставить нам “Шальке” “

Мірча Луческу: “Подивимося, що протиставить нам “Шальке” “

Головний тренер донецького “Шахтаря” Мірча Луческу відповів на питання журналістів на передматчевій прес-конференції, присвяченій першому матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти “Шальке”

– Команда дорого продала Тейшейру, але нікого, натомість, не купила. Є відчуття, що “Шахтар” ослаб?

– Ви добре знаєте політику нашого клубу. Практично два роки ми граємо не вдома, без вболівальників, без бази. Тому ми більше часу даємо вихованцям академії. В таких умовах – далеко від дому – не легко працювати з великою групою бразильців. Деякі з них високо цінуються на ринку, тому і йдуть з команди. Але є інші виконавці, які через конкуренцію раніше не мали шансів. Зараз у них є можливість себе проявити. Ці гравці мусять використовувати шанси, чіплятися за місце в основі. Будемо сподіватися, що така політика не буде відображатися на грі та результатах. Сподіваюся, що ми втримаємося на високому рівні.

Завтра важлива гра. Ми знаємо все про “Шальке”, так само, як і вони, напевно, знають про нас. Даріо задавали запитання чи готова команда на сто відсотків. Ми цього й самі не знаємо, бо не проводили офіційних матчів. Я б хотів, щоб перший поєдинок проводили на виїзді. Подивимося, що протиставить нам “Шальке”. Знаємо, що це агресивна команда з молодими перспективними гравцями, такими як Зане і Майєр. Я сподіваюся, що нам допоможуть збори і ми завтра покажемо футбол високого рівня.

– Зимою ви втратили не лише Алекса, але й Фреда. Хто завтра гратиме в центрі поля? Ви вірите в українську пару опорників?

– Ми втратили Тейшеру – найкращого гравця останніх часів. Пробуємо замінити його футболістами, які мають амбіції, але не настільки досвідчені. Нам важко. Ми втратили за останні шість місяців шість гравців, а замінили їх виконавцями, які не готові до такого рівня. Але я вірю, що завтра ми покажемо гарну гру. Малишев і Коваленко добре зіграють в центрі поля. Це продукт нашої академії. Вони бажають грати і довго захищати кольори “Шахтаря”.

– Чи серйозні пошкодження Бернарда, Дентіньо та Азеведо. В матчі-відповіді вони зіграють?

– Вони готуються, але я не впевнений, що вони будуть готові до матчу-відповіді.

– Чи готовий Коваленко, з урахуванням дискваліфікації Фреда, до гри в основному складі?

– Я впевнений у ньому, впевнений, що він проявить себе добре, він з нами вже півтора року, тренується добре. В нього хороші характеристики, він гарно проявив себе в дублюючій команді, а потім закріпився в першому складі. Шкода, що була травма, яка вибила його з колії. Для нього не буде сюрпризом вийти завтра в основному складі.

– Наскільки на протистояння з “Шальке” вплине присутність в складі німецької команди Юнеса Беланда – орендованого гравця “Динамо?

– В сьогоднішньому футболі немає секретів. Він нічого неймовірного не скаже тренерам “Шальке”. Не більше, принаймні, ніж бачать самі тренери.

Фото – Роман Щупак

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)