Мірча Луческу: “Я тут знаходжуся, щоб повернутися в Донецьк”

Мірча Луческу: “Я тут знаходжуся, щоб повернутися в Донецьк”

Наставник “гірників” Мірча Луческу поділився своєю точкою зору відносно матчу з ПСЖ.

– Ми знаходимося не в хороших умовах. Нам не вистачає декількох тренувальних полів. Всі матчі граємо на виїзді. Ми залишилися на попередньому рівні в Чемпіонаті України та Лізі Чемпіонів. Дякуємо львівським вболівальникам, які підтримують нас в  матчах Ліги Чемпіонів.

– На вашу точку зору, які найсильніші якості ПСЖ ?  Як ви з ними будете боротися ?

– ПСЖ – дуже хороша команда, яка за останні 4-5 років сильно прогресувала. Я думаю, що ПСЖ сильніший за Реал Мадрид за своїм потенціалом. Два останні виходи в ¼ фіналу. Думаю, і  цього року вони теж кваліфікуються. Я не хочу, щоб це було за наш рахунок. Кожен раз, коли граємо з топовими командами нам не дають грати арбітри. Я хочу  нейтрального чесного суддівства. Щодо ПСЖ, то це дуже хороший колектив із сильним захистом та нападом. Я вважаю їх фаворитами. Надіюся на львівського вболівальника, який завтра нас підтримає. Ми сподіваємося на позитивний результат і прикладемо до цього максимум зусиль.

– Який стан Донбас Арени ?

– Донбас Арена знаходиться в хорошому стані. Все підтримується. Надіюся, що на базі теж все дуже добре. Мене здивувало, що ПСЖ попросив своїх вболівальників не  їхати до Львова. Футбол скріпляє врегулюванню ситуації. Чому не пускати вболівальників на цю гру ? Це один з методів, щоб повернутися в нормальну ситуацію.

– Чи повернетеся ви ще в Донецьк?

– Я тут знаходжуся, щоб повернутися в Донецьк і там грати

– Як ви оцінюєте склад ПСЖ ? Як Ви вважаєте, чи знаходиться в тіні Ібрагімовіча Едінсон Кавані ?

– Всі гравці в ПСЖ – зірки. Всі ви їх добре знаєте. Вони феноменальні гравці. Кавані – це мотор ПСЖ, той гравець який забиває голи і грає ключову роль в  атаці ПСЖ.

Автор – Роман Щупак

Фото – Богдан Заяц

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)