Молодість перемагає досвід. Дуліби тріумфують у матчі з Нежуховом. Фото

Останньої недільною грою став матч Першої ліги між нежухівською «Нивою» та «Дулібами».

Загалом дане протистояння залишило лише позитивні емоції, так як команди, навіть у доволі складній ситуації, не опускали рук і грали до останнього.

При нагоді ми б хотіли зробити короткий аналіз кожної з команд. «Нива» – доволі вікова і зіграна команда. За креативність у ній вже який рік відповідає Олег Сушко, а за забиті м’ячі ветеран футболу Стрийщини – Олег Мацигін. У «Дуліб» все по-іншому. Команда, яка двічі поспіль виграла юнацьку першість району, ледь не цілим складом перейшла у дорослий футбол. Цікаво, що зазвичай такі колективи розбавляють у центрі захисту та в середній лінії вікові гравці, але у дулібської команди все навпаки: юнаки відповідають за оборону, а старші виконавці за забиті м’ячі.

Окремо хотілося б виділити у «Дуліб» Андрія Федоріва та Романа Николишина, які в цьому матчі прийняли участь у всіх голах. Роман, наче на велосипеді, розганяв атаки, а Андрій робив просто неймовірні паси на своїх нападників.

Щодо гри, то зразу стало помітно, що молодість в цей день переважає досвід. Вже на 8-ій хвилині Роману Николишину вдалося відкрити рахунок у матчі. 0-1. Згодом нападник гостей на швидкості увійшов у штрафний майданчик і покотив шкіряного повз Юрія Кузяка. 0-2. За повного домінування дулібської команди, «Ниві» чи не в єдиному своєму моменті в першому таймі вдалося забити: юний нападник нежухівчан Юрій Тимчишин не залишив жодних шансів Дмитру Насіннику. Здавалося, нічого не віщувало біди для «Дуліб», але на 31-ій хвилині голкіпер гостей ціною фолу зупинив прорив Олега Мацигіна і цілком справедливо побачив перед собою червоне світло. Після даного епізоду місце у рамці воріт зайняв Михайло Брик. Дане вилучення зіграло із господарями злий жарт і вони ще до завершення тайму пропустили двічі. Спочтаку Андрій Федорів протягнув м’яча ледь не через все поле і відпасував вже на порожні ворота Роману Кецику. Згодом вже сам Федорів засмутив кіпера нежухівчан.

DSC_0080

У перерві було чути, що в роздягальні господарів капітан «Ниви» Олег Мацигін проводить розмову зі своїми партнерами на підвищених тонах і, напевне, саме це стало поштовхом до дій, які відбувалися пізніше.

Старт другої половини гри був повністю за Нежуховом. Спочатку Юрію Берездецькому вдалося замкнути подачу зі штрафного, а вже згодом Олег Сушко своїм м’ячем повернув гру на 360 градусів. 3-4.

DSC_0097

«Нива», здавалося, повірила у власні сили і фактично не «злазила» з воріт «Дуліб». Однак, всередині тайму сталося те, що перекреслило всі старання нежухівчан. Обрізка в центрі поля і юний дулібський нападник Дмитро Горбунов вийшов віч-на-віч з голкіпером «Ниви» і без особливих проблем відправив шкіряну сферу у ворота. 3-5. Надалі атаки господарів стали менш небезпечні, ніж були до п’ятого пропущеного м’яча. І, як результат, «Дуліби» зуміли втримати для себе позитивний рахунок і вивести з Нежухова три залікові пункти.

Ось таким видався останній матч ігрового вікенду. Можливо, дехто з моїми словами й не погодиться, але якщо «Дуліби» надалі продовжать працювати у потрібному напрямку, то на них чекає досить непогане майбутнє.

“Нива” Нежухів – “Дуліби” 3-5

«Нива» Нежухів: Кузяк, Сушко Володимир, Олійник, Тимчишин Максим, Тимчишин Юрій, Сушко Олег, Берездецький, Крищенко, Мацигін, Мачоган, Гарко

«Дуліби»: Насінник, Білінський, Бабурко, Гадомський, Фурінець, Бабій, Зуб, Федорів, Николишин, Кецик, Шкіринець