Моршинський “Оскар” – Володар Кубка Стрийщини з футзалу

Завершували ігровий день та й загалом цілий турнір фіналісти Кубка Стрийщини з футзалу – моршинський «Оскар» та «Буря Січ» Добряни.

Без перебільшень можна сказати, що фаворитом останньої гри вважався саме «Оскар». Моршинський колектив без проблем подолав весь турнірний відрізок, не зазнавши жодної поразки. Добряни ж походу турнірну йшли невпевнено, чергуючи вдалі матчі із відвертими провалами. Проте саме добрянські футболісти здолали в 1/4 претендента на цьогорічне золото – «Будпрестиж» Райлів.

Зважаючи на вищесказане, фінал нікого не залишив байдужим і в залі ДЮСШ зібралася велика кількість вболівальників.

Щодо гри, то вже на 5 хвилині Андрій Іванчишин підтвердив, що Добряни не просто так дісталися до фіналу і з третьої спроби все-таки пробив Олександа Красносельського. Згодом Роман Кобза, після пасу з глибини у виконанні Олега Теплого, в один дотик переправив м’яч у сітку. 1-1. Не зупинився «Оскар» на досягненому і вже через декілька хвилин Богдан зарічний ударом з-за меж штрафного вивів свою команду вперед. Всередині першої 15-тихвилинки черговим шедевром відзначився капітан Добрян, Анатолій Дубик. В чвертьфіналі Дубик заставив всіх вболівальників піднятися зі своїх місць, запустивши м`яча з центру поля за комірець голкіперу Райлова. У фіналі ж капітан Добрян спіймав м`яча в повітрі і злету запустив його точно в «дев’ятку». Та вже в наступній атаці Богдан Зарічний забив третій гол моршинської команди у фінальному матчі.

Footgym_small-13

У другій половині гри Добряни нарощували темп, однак згодом пропустили. Сергій Сергеєв звільнився від опіки захисника і забий свій черговий м`яч у цьому розіграші Кубка. Після цього за декілька миттєвостей Богдан зарічний забив два м’яча, тим самим записавши у свій актив покер, фактично, забезпечив чемпіонство «Оскару». Останнє слово в цьому матчі було за Добрянами: Дмитро Медвідь скористався обрізкою свого візаві і встановив кінцевий рахунок у матчі. 6-3.

Footgym_small-17

Таким чином, моршинський «Оскар» стає володарем Кубка Стрийщини з футзалу. «Буря Січ» Добряни виборюють срібні медалі.

Після завершення фіналу всі команди-призери отримали з рук Любомира Ворка кубки, грамоти, медалі та грошові винагороди.

Кращим гравцем турніру став голкіпер «Оскара» – Олександр Красносельський.

“Оскар” Моршин – “Буря Січ” Добряни 6-3

«Оскар» Моршин: Красносельський, Теплий, Кобза, Піцур, Сергеєв, Зарічний, Романський, Білозор, Щупак.

«Буря Січ» Добряни: Чалий, Медвідь, Іваненко, Іванчишин, Дубик, Матвіїшин, Смерека.